ГоловнаБілорусьУ Мінську відбувся українсько-білоруський експертний форум

У Мінську відбувся українсько-білоруський експертний форум

5 червня 2019 р. у Мінську відбувся організований Посольством України в Республіці Білорусь спільно з громадською організацією «PressClubBelarus», порталом «Наше Мнение» та Фондом імені Фрідріха Еберта українсько-білоруський експертний форум «Білорусь і Україна: перспективи розвитку відносин після виборів».

Участь у заході взяли провідні українські експерти, фахівці з питань міжнародних відносин, економіки та безпеки, зокрема Геннадій Максак, Дмитро Громаков, Євген Магда, Геннадій Рябцев, Михайло Самусь.

В рамках заходу експертами було обговорено сучасний стан відносин між Україною та Білоруссю, а також перспективи розвитку співробітництва у сферах політики, економіки та безпеки, зокрема в контексті взаємовідносин між двома державами у період електоральних циклів. Особлива увага була приділена деструктивному впливу Російської Федерації на українсько-білоруські відносини та шляхи його мінімізації.

Виступаючи на відкритті заходу, Посол України в Республіці Білорусь Ігор Кизим, зокрема акцентував увагу на тому, що після обрання нового Президента України Володимира Зеленського зовнішньополітичний курс нашої держави на європейську та євроатлантичну інтеграцію залишиться незмінним, що слід враховувати при формуванні майбутнього порядку денного українсько-білоруських взаємовідносин.

У заході взяли участь понад 100 учасників та гостей, співробітники МЗС Республіки Білорусь, українські та білоруські експерти, представники громадських організацій, дипломатичного корпусу та ЗМІ.

Свіжі новини

Погода

Схожі новини