Посольство Королівства Бельгія відзначило день Короля

15 листопада у Національній Філармонії України, посольство Королівства Бельгія святкувало день Короля.

День Короля – це завжди нагода вітати бельгійську Королівську Родину та єдність Бельгії у її мультилінгвістичному та мультикультурному розмаїтті.

Посольство Королівства Бельгія відзначило день Короля

«У цей святковий день я також хочу наголосити на солідарність Бельгії з Україною та підтримці відважного вибору, який ви зробили у напрямку процвітаючої, незалежної та демократичної України.

Бельгія твердо стоїть на захисті верховенства міжнародного права та прав людини. Як член Ради Безпеки ООН у 2019-2020, Бельгія захищатиме ті ж самі цінності. Ви можете бути певні у непохитній позиції Бельгії щодо підтримки суверенітету та територіальної цілісності України.

Ми на вашому боці, і як член-засновник Європейського Союзу, Бельгія також підтримуватиме Україну в її європейському прагненні»

Алекс Ленартс

  Бельгія відкриває кордони для туристів

Посол КоролівстваБельгія в україні

Культурна частина святкування була відкрита гімнами двох країн, які виконали дитячий хор «Щедрик». Продовжили вечір Blumenfeld Piano Duo – це дует відомого українського виконавця та молодого бельгійського таланту, що символізує новий етап: ми граємо разом, працюємо разом…

Посольство Королівства Бельгія відзначило день КороляBlumenfeld Piano Duo був створений у 2017 році двома блтскучими солістами-виконавцями Дмитром Суховієнком та Ааром Вайнбергом.

Дует названий на честь Фелікса Блуменфельда (1863-1931) – видатного піаніста, диригента, композитора і педагога, який народився в Україні і посідає почесне місце в переліку фундаторів українського музичного мистецтва. Серед найвідоміших учнів Блуменфельда – один із найвидатніших піаністів усіх часів Володимир Горовиць.

Посольство Королівства Бельгія відзначило день Короля

Фінальною частиною святкування став фуршет у колі друзів та партнерів Посольства.

Слідкуйте за нами на Google News

Також читайте

Актуально

Подорожі з/до Бельгії. Вимоги та правила в’їзду

Я живу в Бельгії Необов’язкові поїздки за кордон заборонені особам, основне місце проживання яких знаходиться в Бельгії. Які поїздки вважаються необхідними?
  Бельгія відкриває кордони для туристів
Подорож з професійних причин Подорожі дипломатів, міністрів,...

В м. Хмельницькому відбулась бізнес-зустріч Україна-Бельгія

Бізнес-зустріч була інтегрована в одноденний форум “Експерт день”, який відбувся в Хмельницькій торгово-промисловій палаті за участю Надзвичайного і Повноважного Посла Бельгії в Україні Пана...

Володимир Зеленський провів зустріч з Прем’єр-міністром Бельгії

Президент України Володимир Зеленський зустрівся з Прем’єр-міністром Королівства Бельгія Шарлем Мішелем у рамках участі в меморіальних заходах з нагоди 80-ї річниці початку Другої світової...

Меморандум щодо фінансової підтримки судового переслідування винних у збитті літака рейсу МН-17

Сьогодні під час церемонії у Міністерстві закордонних справ Королівства Нідерланди підписано Меморандум про взаєморозуміння між урядами Австралії, Бельгії, Малайзії, Нідерландів та України щодо фінансової...
Погода

Останні новини