ГоловнаАргентинаПерший показовий матч з поло на "Кубок Посла Аргентини" у Києві

Перший показовий матч з поло на “Кубок Посла Аргентини” у Києві

Посольство Аргентинської Республіки в Україні організувало перший показовий матч з поло на “Кубок Посла Аргентини” у Києві.

Показовий матч відбувся 14 вересня о 15:00 в «Equides Club», Академії кінного спорту, розташованій неподалік Києва.

Захід включав показовий матч між двома командами: “La Martina”, гравці у світло-блакитних футболках, та «Equides Club», гравці у темно-синіх футболках, і коротку презентацію гри та її правил.

Показовий матч ініціювала Надзвичайний та Повноважний Посол Аргентинської Республіки в Україні Елена Летісія Мікусінскі, він відбувся за підримки Аргентинської асоціації поло, Федерації кінного спорту Київщини та Професійної кінної ліги.

Перший показовий матч з поло на "Кубок Посла Аргентини" у Києві

В офіційній церемонії взяли участь представники вищих органів влади Української Держави, серед яких Заступник Керівника Офісу Президента України, Ігор Жовква, та Заступник Міністра закордонних справ, Єгор Божок, члени дипломатичного корпусу, представники ділових кіл, діячі культури та предстаники шоубізнесу, а також громадськість. У заході взяли участь близько 1000 осіб.

Під час церемонії відкриття гімн Аргентини пролунав у виконанні учнів НВК № 176 міста Києва, а дитячо-юнацька музична вокально-хореографічна студія «Світанок» виконала державний гімн України, також було показано відео-повідомлення найкращого гравця поло у світі аргентинця Адольфо Камбіасо.

Крім того, у співпраці з Посольством Португальської Республіки в Україні був представлений спеціальний сегмент “Португальське кінне мистецтво”.

Як вже традиційно відбувається під час заходів такого роду, Заступник Керівника Офісу Президента України, Ігор Жовква у супроводі пані Посла Елени Мікусінскі подали м’яч у гру, давши початок першому показовому матчу з поло.

Одну з команд складали аргентинські гравці: Дієґо Вайт, Сантьяґо Крус Марамбіо, Хуан Клементе Марамбіо та Іґнасіо Брунетті.

Інша ж була представлена міжнародними гостями (відомими в світі поло як “меценати/patrons”), серед яких австрійський барон Річард Драше-Вартінберг, власник клубу Schloss Enreichdorf, президент Австрійської асоціації поло та член Міжнародної федерації поло; британський бізнесмен Семюел А. Вільямс; малайзійський бізнесмен Даніель Парк Стюарт, нігерійський бізнесмен Баба Дауле та аргентинський бізнесмен, що нині проживає в Норвегії, Маріано Латорре.

Коментатором першого показового матчу з поло в Україні був відомий український ведучий Павло Шилько.

Показовий матч в основному був орієнтований на підкреслення престижу та переваг, якими користується наша країна в міжнародній поло-спільноті, адже Аргентина – єдина країна світу, яка має команди з найвищим, ідеальним гандикапом; крім того, всі гравці, що мають ідеальний гандикап, є аргентинцями. Існують чисельні види бізнесу пов’язані із закупівлею генетичного матеріалу та коней, як і цілі економічні сектори, в яких Аргентина є надзвичайно конкурентоспроможною в Україні та хоче поглибити свою присутність, включаючи агробізнес (насіння, добрива, інокулянти, постачання генетичного матеріалу коней та великої рогатої худоби, виробництво комбайнів та запчастин для сільськогосподарської техніки), продукцію харчової промисловості преміум класу (м’ясо та вино) та мистецькі вироби (пластичне мистецтво та ювелірні вироби з металу).

Виставка аргентинської продукції, організована за підтримки Генерального управління зовнішньоекономічної діяльності Міністерства закордонних справ та культу Аргентинської Республіки та Аргентинського агентства з інвестицій та міжнародної торгівлі (AAICI), була створена з метою презентасії та просування аргентинської продукції на місцевому та міжнародному рівнях, оскільки сам захід був спрямований на спілкування та взаємобмін представників ділових кіл, включаючи власників великих компаній і вищезгаданих меценатів поло.

Під час показового матчу відбулася виставка робіт визначної аргентинської мисткині Нори Іньєсти. Крім того, відомий аргентинський майстер виробів зі срібла Марсело Толедо презентував перший “Кубок Посла Аргентини” в Києві та традиційні аргентинські срібні вироби та арт-об’єкти. Пан Толедо спеціально розробив кубок, який вручили команді-переможниці.

Хотілось би підкреслити, що спеціально для цього особливого матчу аргентинська компанія-виробник традиційного одягу для гри в поло “La Martina” виготовила футболки для гравців.

Після показового матчу гості смакували аргентинським м’ясом преміум класу, яке нам люб’язно надав Аргентинський Інститут просування яловичини (IPCV), та дегустували вина Мальбек та Шардоне виноробні “Трапіче”, які представляв “Найкращий сомельє України 2018”, Єгор Белов.

Концертна програма включала виступ британсько-угандійської співачки Накабірі Амуті Бінайси, танго-шоу від Маріано Латорре та його дружини Хільде Крістіансен Латорре, та українських танцюристів танго.

У неділю, 15 вересня, гості мали можливість взяти безкоштовні уроки поло під керівництвом аргентинських професійних гравців поло.

Здійснення цього заходу стало можливим завдяки співпраці з такими міжнародними та українськими установами: Equides, H Club, Федерація кінного спорту Київщини, Професійна ліга кінного спорту, Nestlé, A Club, Global AgriHub LLC, Direct Agro, Business Jets, Heliclub, ICTV, Bentley, Qatar Airways, Генеральна дирекція з обслуговування дипломатичних представництв (ГДІП), Medicom, Big Green Egg, Broil King, Perrier, журнал Equestrian.

Показовий матч з поло був проведений за підтримки Української палати торгівлі та промислу в Аргентині, а також таких організацій як Європейська бізнес асоціація (EBA), Американська торговельна палата в Україні (ACC), Торгово-промислова палата України (UCCI).

Підводячи попередні підсумки, варто зазначити, що під час церемонії нагородження було оголошено про створення Української федерації поло, Посол Аргентини стала її Почесним президентом. Були закладені основи для створення в Україні Аргентинської школи поло, що сприятиме зростанню торгово-економічних відносин та , зокрема, експорту продукції пов’язаної із поло-бізнесом.

Свіжі новини

Погода

Схожі новини