Свіжі новини

5-а міжнародна конференція MEDinISRAEL в Ізраїлі

Провідна подія цифрової індустрії охорони здоров`я, яка демонструє видатні досягнення та майбутні прориви, буде тривати 25-28 березня 2019 року в Ізраїлі в AVENUE Convention Center.

MEDinISRAEL є головною подією цифрової галузі охорони здоров’я в Ізраїлі. Її мета – сприяти використанню трансформованих технологій охорони здоров’я для більш світлого – здорового – майбутнього суспільства. Ми робимо це, об’єднуючи глобальну екосистему охорони здоров’я і створюючи кращу співпрацю між країнами. Упродовж чотирьох надихаючих днів, спільнота охорони здоров’я збирається разом, щоб насолодитись досвідом, перш за все, дивлячись на видатні досягнення, усвідомлюючи можливі прориви, усвідомлюючи різноманітні інвестиційні можливості та стимулюючи продуктивне співробітництво.

Цифрова ера відкриває величезні можливості для надання медичних послуг пацієнтам в межахсвоїх будинків або там, де б ви не були, через будь-який мобільний пристрій, без потреби у присутності лікаря. Для мільйонів людей, які живуть на відстані або в дефіциті медичних ресурсів та послуг, зростаюча розмаїтість смартфонів створює нові можливості доступу до медичних послуг та поліпшує якість життя.

Телемедицина, охорона здоров’я, дистанційний моніторинг, електронні медичні записи, штучний інтелект, Інтернет медичних речей, медичні програми, все це може бути включено в цифрове медичне або медичне інформаційне забезпечення. Це не новий жанр у цій технології, але новий у сприйнятті урядами, медичними установами, лікарями та пацієнтами. Ізраїльська цифрова індустрія охорони здоров’я має свої корені в багаторічній історії використання інноваційних комунікаційних технологій для поліпшення догляду за медичними послугами. Маючи понад 25 років досвіду у впровадженні медичних ІТ, електронних медичних записів та бізнес-аналітики; сьогодні наш Уряд інвестував в ІТ, таким чином, поставив ізраїльський досвід в центр міжнародного попиту.

Ми пишаємося внесками наших обдарованих новаторів в ізраїльську медичну промисловість, що є справді корисним поєднанням наук про життя та високотехнологічні технології, починаючи від розробки та розширеного виробництва, інтегруючи інноваційні матеріали, системи та техніку, що сприяють ефективній роботі медичного персоналу, що дозволяє досягти максимальної точності в тестуванні та обігу відповідно до унікального профілю кожного пацієнта – розміщення особи в центрі. Кількість компаній в ізраїльському секторі цифрової охорони здоров’я в останні роки суттєво зросла, і в 2018 році вона охопила понад 450 компаній, у всіх є рішення в цифрових службах охорони здоров’я, які можна доставити через Інтернет або мобільні телефони, і може покращити життя мільйонів люди в усьому світі.

Слідкуйте за нами на Google News

Latest Posts

Не пропусти