Свіжі новини

Візит Міністра закордонних справ Данії Андерса Самуельсена

29-30 січня 2019 року Міністр закордонних справ Королівства Данія Андерс Самуельсен перебуватиме в Україні з робочим візитом.

Програмою візиту передбачено зустрічі Міністра А.Самуельсена з керівництвом Української держави та переговори з Міністром закордонних справ України Павлом Клімкіним.

Візит сприятиме поглибленню українсько-данського політичного діалогу та дозволить визначити конкретні напрямки подальшої двосторонньої співпраці, у тому числі у контексті залучення допомоги Данії для реалізації системних реформ у нашій державі.

У рамках візиту, 29 січня 2019 року, відбудеться спільна робоча поїздка міністрів закордонних справ України Павла Клімкіна, Чеської Республіки – Томаша Петршічека та Королівства Данія – Андерса Самуельсена до м. Маріуполь з метою отримання актуальної інформації про безпекову, гуманітарну та соціально-економічну ситуацію в районі проведення Операції об’єднаних сил, зумовлену російською військовою блокадою українських морських портів в Азовському морі та триваючою військовою агресією Росії проти України.

Програмою поїздки передбачено, зокрема, відвідання КПВВ «Гнутове» та огляд акваторії Маріупольського морського порту.

Прес-служба МЗС України оголошує акредитацію представників ЗМІ на висвітлення окремих заходів у рамках візиту за телефонами: 238-17-20 та 238-15-76.

30 січня, середа

9:30 – Протокольна фото-, відеозйомка переговорів Міністрів закордонних справ Павла Клімкіна та Андерса Самуельсена

(запрошуються тільки фото- та відеооператори)

(Михайлівська пл., 1, МЗС України, 3-й під’їзд, 6 поверх)

Прибуття акредитованих представників ЗМІ до 09.10

10:25 – Спільна прес-конференція Міністра закордонних справ України П.Клімкіна та Міністра закордонних справ Королівства Данія А. Самуельсена

(Михайлівська пл., 1, МЗС України, 3-й під’їзд, 1 поверх)

Прибуття акредитованих представників ЗМІ до 10.00

Завершення акредитації: 29 січня о 16:00 год.

Місце проведення: МЗС України, Михайлівська пл., 1, під’їзд № 3.

Увага! Для входу в будівлю МЗС прохання мати при собі паспорт громадянина України та дійсне журналістське посвідчення (видане редакцією).

Представники ЗМІ, які не були акредитовані, не зможуть взяти участь у заході.

Слідкуйте за нами на Google News

Latest Posts

Не пропусти