Свіжі новини

В Азербайджані вшановують пам’ять жертв трагедії 20 Січня

Введення в Баку 20 січня 1990 року бойових частин радянської армії для придушення масштабних виступів народних мас, які протестували проти агресивних дій Вірменії та її територіальних претензій до Азербайджану, проти заступництва їй з боку керівництва колишнього СРСР, призвів до небаченої трагедії.

День 20 січня 1990 року ввійшов героїчною сторінкою в історію боротьби за незалежність і територіальну цілісність Азербайджану.

В Азербайджані вшановують пам'ять жертв трагедії 20 Січня

У ті трагічні дні доблесні сини і дочки Батьківщини, для яких свобода, честь і гідність країни і народу були понад усе, пожертвували власним життям і піднеслися до вершин шехідства.

Яка призвела до великих втрат і винищення безвинних людей трагедія 20 січня продемонструвала бойовий дух, непохитність і гордість азербайджанського народу, який, не стерпівши зрадницької по відношенню до Азербайджану політики керівництва злочинної імперії на чолі з Горбачовим, прагнув до свободи і незалежності. Саме в результаті цього Азербайджан здобув незалежність, про яку мріяв багато років, і домігся суверенітету.

В Азербайджані вшановують пам'ять жертв трагедії 20 Січня

Незважаючи на те, що з тих кривавих подій пройшло вже двадцять дев’ять років, азербайджанський народ назавжди запам’ятав ту страшну ніч і висловлює своє глибоке презирство до тих, хто винен у цій трагедії.
У республіці щорічно відзначається день трагедії 20 січня, яка увічнена в кровної пам’яті азербайджанського народу як День всенародної скорботи.

Слідкуйте за нами на Google News

Latest Posts

Не пропусти