Набувають чинності нові правила подання заявки на отримання шенгенської візи

Кілька нових правил подачі заяв на отримання шенгенської візи вступили в силу в усіх країнах, посольства яких видають цей тип візи. Нові правила включають підвищені візові збори і збільшені терміни подачі заяв. Ознайомтеся з деякими з основних змін:

Підвищені візові збори

Вартість шенгенської візи збільшена з 60 до 80 євро для дорослих, а дітям у віці від шести до 12 років тепер потрібно платити 40 євро замість 35.

За даними Європейської комісії, цей похід спрямований на збільшення числа співробітників, забезпечення більш суворих перевірок безпеки і оновлення ІТ-обладнання та програмного забезпечення.

Для громадян країн, які уклали угоду про спрощення візового режиму з Європейським союзом (ЄС), розмір збору залишається незмінним.

Електронна форма заявки

Процес подачі заявки був значно спрощений. Країни-учасниці Шенгенської угоди тепер приймають електронні заявки, і форму заявки можна підписати і відправити в електронному вигляді.

Більш тривалі терміни подачі заявок

Претенденти на шенгенську візу подавали заяву за три місяці до поїздки. Сьогодні заявки можна подавати до шести місяців.

  Влада ОАЕ ввели нові багаторазові візи терміном на 6 місяців

Що таке шенгенська віза?

Шенгенська віза – це короткострокова віза, яка видається особам, які бажають поїхати в одну або кілька країн, що входять в 26 європейських країн Шенгенської зони. Він надає кожному власникові право на в’їзд у всі країни регіону за єдиною візою. Успішним кандидатам надається доступ в цей район для туризму або ділових цілей і надається до 90 днів для проживання.

Переваги для частих мандрівників

Тим, хто раніше відвідував Шенгенську зону і має позитивну візову історію, буде надана можливість отримати багаторазову візу терміном дії до п’яти років. Тобто люди, які на законних підставах використовували свої попередні візи, мають хороше економічне становище в своїх країнах і мають намір покинути цей район до закінчення терміну дії їх шенгенської візи, тепер матимуть можливість отримати візу на термін до п’яти років з багаторазовим в’їздом.

  Паспорт вакцинації ЄС: Як працюватиме цифрова сертифікація COVID в Європейському Союзі

До Шенгенської зони в даний час входять 26 європейських держав, 22 держави-члена ЄС і держави-члени Європейської асоціації вільної торгівлі – Швейцарія, Ісландія, Норвегія і Ліхтенштейн.

Слідкуйте за нами на Google News

Також читайте

Актуально

Іран, Китай та ЄС обговорять питання повернення США до ядерної угоди

У заяві Європейського Союзу йдеться, що Іран та інші світові держави, що залишились у ядерній угоді 2015 року, проведуть у п'ятницю віртуальну зустріч, щоб...

ЄС готується до третьої хвилі пандемії

Європейський Союз перебуває на початку третьої хвилі пандемії COVID-19, попередив в четвер президент Європейської комісії. Урсула фон дер Ляйен виступила на прес-конференції після віртуального саміту...

ОАЕ вводять багаторазові туристичні візи для всіх національностей

Згідно останніх новин, Кабінет міністрів ОАЕ схвалив пропозицію про видачу багаторазових туристичних в'їзних віз для всіх національностей. Цей крок послідував за відродженням туризму в...

Міністри закордонних справ G7 засуджують Росію через окупацію Криму

Міністри закордонних справ G7 одностайні у засудженні дій Росії з підриву суверенітету, територіальної цілісності та незалежності України. Ми, міністри закордонних справ країн Великої сімки –...
Погода

Останні новини