ГоловнаЄгипетЄгипетський музей цивілізації готується приймати королівські мумії

Єгипетський музей цивілізації готується приймати королівські мумії

Національний музей єгипетської цивілізації провів засідання ради, на якому обговорили остаточну підготовку до прийому параду королівських мумій протягом майбутнього періоду.

Зустріч очолював міністр туризму та старожитностей Халед Ель-Анані і проходила в штаб-квартирі музею в районі Фустат в Каїрі.

Під час засідання члени Правління домовились, що Єгипетський комітет сприяння туризму (ETPB) розпочне рекламну кампанію з передачі царських мумій, яка була підготовлена ​​заздалегідь з музеєм.

Єгипетський музей цивілізації готується приймати королівські мумії

Ель-Анані також наказав, щоб піклувальники музеїв проводили безкоштовні екскурсії для відвідувачів Єгипту та шкільні поїздки всередині центральної виставкової зали музею після його відкриття.

Буде наголошено на зобов’язанні застосовувати всі запобіжні заходи та засоби охорони здоров’я проти нового коронавірусу (COVID-19), які застосовуються у всіх музеях та археологічних пам’ятках.

Це враховує соціальне дистанціювання під час візитів та врахування максимальної кількості відвідувань.

Єгипетський музей цивілізації готується приймати королівські мумії

Перелік усіх видів фотографій в музеї також був затверджений, повідомляє Вища рада старожитностей.

Рада музею також погодилася дозволити представникам єгипетських, арабських та міжнародних ЗМІ безкоштовно робити фотографії в центральній виставковій залі протягом двох днів після відкриття.

Свіжі новини

Погода

Схожі новини