ГоловнаВізиВізові вимоги Єгипту визнані одними із найпростіших

Візові вимоги Єгипту визнані одними із найпростіших

Туризм – найдивовижніша і найганебніша галузь у країні, і саме тому віза до Єгипту була спрощена для заявників з усього світу. Можна сказати, що візові вимоги Єгипту є одними із найпростіших візових вимог. Ви можете отримати візу, надавши прості офіційні документи, такі як паспорт та процесинговий збір.

Найчастіше заявники отримують візу до Єгипту, оскільки уряд Єгипту вітає туристів у країні. Туристи – це актив для єгипетського уряду. Ви можете відчути це при відвідуванні країни, візові служби завжди намагаються вам заслужити.

Індустрія туризму займає близько 15% від загального ВВП країни і є основним джерелом зайнятості для мільйонів людей у ​​країні. Єгипетська віза по прибутті все ще доступна, але вона може відібрати у вас більшу частину дорогоцінного часу візиту до цієї історичної країни. Ви можете замислитись, як отримати візу до Єгипту? Для зручності туристів усього світу її спростили. Багато галузей економіки пов’язані і залежить від промисловості туризму країни. Промисловість туризму забезпечує близько 9,5 % зайнятості від загальної кількості робочої сили країни.

Актуально: У соцмережах з’явилося відео з великою акулою біля одного з пляжів Хургади

У цій статті ми розповімо про те, як дивовижна індустрія туризму в Єгипті:

Туризм у Єгипті:

Вимоги до візи до Єгипту легко виконати, оскільки це лише прості офіційні документи, такі як ваш паспорт та дійсна адреса електронної пошти. Одна важлива річ для заявників – постарайтеся надати всю особисту інформацію у тому ж форматі, що вказано в офіційних документах. Це може зробити процес отримання візи більш гладким, а також перевірте правильність написання особистої інформації перед подачею документів.

Віза до Єгипту в 2018 році була оформлена для багатьох відвідувачів, а обсяг туристичної індустрії збільшився приблизно на 124%, порівняно з попереднім роком. Індустрія туризму надає змогу працевлаштування мільйонам людей. Скільки б уряд не заробляло на індустрії туризму, воно надає можливості для працевлаштування в країні, і, за однією з оцінок, в індустрії туризму в країні зайнято близько 3,1 мільйона людей.

Також читайте: Туристка розповіла, як у Єгипті можна жити на 25 гривень на день

Зростання індустрії туризму:

У 2018 році близько 9,8 мільйонів людей вирушили до Єгипту, оскільки віза до Єгипту для них легко доступна. Порівняно з попереднім роком зростання туризму склало близько 48 %. Європейські відвідувачі становлять близько 59% із Німеччини, Великої Британії та України. З країн Близького Сходу – близько 22%. Це показує, як туристи люблять відвідувати це чарівне місце на землі.

Віза до Єгипту також може бути оформлена онлайн, ви можете виконати всі візові вимоги онлайн, і немає необхідності відвідувати посольство Єгипту.

Це спростило процедуру отримання візи для людей, які приїжджають до країни. Вони також можуть отримати онлайн візу на свою адресу електронної пошти, а також отримати роздруківку візи та забрати оригінал візи з аеропорту або використовувати роздруківку як візу.

Слідкуйте за нами на: Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Погода