ГоловнаЄгипетУ соцмережах з'явилося відео з великою акулою біля одного з пляжів Хургади

У соцмережах з’явилося відео з великою акулою біля одного з пляжів Хургади

Соціальні мережі облетіло відео з великою океанічною акулою-мако, виявленою біля одного з пляжів Хургади 2 дні тому. Хижака побачили дайвери та відзначили нетипову поведінку – акула була малорухлива та дезорієнтована. Новина про появу хижака поблизу популярних курортів стурбувала туристів.

За повідомленням єгипетських ЗМІ, інцидент стався поряд із давно закритим готелем «Шератон». Тут на рейді стоять десятки прогулянкових суден та яхт. Як розповів Хасан ель-Тайєб, голова Морської асоціації порятунку та захисту навколишнього середовища в Хургаді, після огляду у акули було виявлено травми заднього плавника та очей. На його думку, такі пошкодження можливі через попадання під гвинт морського судна.

За словами Тамера Камаля, директора природних заповідників провінції Червоне море, було ухвалено рішення дати пораненій акулі відновити свої сили самостійно. Місцевим рибалкам наказано дати їй спокій. Офіційний представник наголосив, що акула відіграє важливу роль у збереженні балансу серед морських мешканців.

Поки немає відповіді, як у районі Хургади з’явився великий хижак – акула-мако із сімейства оселедцевих акул, які зазвичай мешкають у відкритому океані. Близько місяця тому в районі курорту Марса-Алам, що за 270 км на південь від Хургади, дайвери також зафіксували появу великої акули. Раніше морського хижака бачили на берегах Шарм-ель-Шейха.

Слідкуйте за нами на: Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Погода