ГоловнаLifeStyleТуристам розкрили правду про відпочинок у Єгипті за 5500 гривень

Туристам розкрили правду про відпочинок у Єгипті за 5500 гривень

Непристойно дешевий тур на країну пірамід, що включає переліт і систему обслуговування «все включено» в готелі – це вигадка чи реальність? Про це розповіла росіянка, описавши досвід своїх знайомих, які шукали халяву, але не включили голову. Чи страшно відпочивати в Єгипті за 15’000 рублів (5500 гривень) на двох і що за ці гроші чекає на туристів? – вона відповіла у своєму блозі на платформі «Яндекс.Дзен» яку цитує “Турпром”.

За словами автора, правда така: мандрівники, які ризикують купити таку путівку, поповнюють ряди туристів з країн СНГ, що «нахльобалися», і більшість з них, потрапивши в готель, залишаються незадоволені відпусткою. «Що ж очікувати за ці «копійки»: номери, що протерлись в дірки, стіни обсипаються, штукатурка зі стелі падає на голову, на ліжко. Від цього складається враження, що постільну білизну не змінюють за попередніми гостями. Здається, що ліжко все в крихітках. Сходити в душ не вийде, швидше за все вас просто оббризкає, адже лійка зовсім зашатана, протікає з десяти дірок, і вода до вас так і не доходить. Єдиного вікна немає, адже воно не функціонує. Унітаз скрипить, як стара хвіртка, а вапняний наліт зробив зливну дірку такою мізерною, що в туалет ходити не зручно. Кран також протікає та давно не регулює воду. Рушники тут не видають або за додаткову плату», – розповіла блогер. При цьому власники готелів не намагаються вирішувати проблеми, вдаючи, що вони не знають російську мову.

Примітка: Раніше DIP повідомляв, що “Туристка купила тур до Єгипту за 200$ та розповіла, що з цього вийшло”

Ще один жирний мінус супердешевого туру – харчування. Як зазначила мандрівниця, щоб не розчаровуватися в готельній їжі, краще одразу їхати на сніданок/обід/вечерю до Макдональсу. «Їжу не дозамовлюють, тому трохи спізнешься, пропустиш такий відстійний прийом їжі. З нарізки: пластикова ковбаса, і такий же неїстівний сир. А ще хліб чи хлібні коржики. Суцільні претензії. Мої знайомі ті самі жертви гарячої путівки раз у раз, те й робили, що скаржилися», – розповіла вона.

Особливий біль туристів, які люблять «халавні» тури – алкоголь. «Його тут нехило так розбавляють. Швидше не в напій доливають воду, а воду додають кілька крапель пива або вина. Навіть не пробуйте, однак не сподобається», – пояснила туристка.

Безкоштовний і швидкісний інтернет теж відсутній, тому туристи, що пристосувалися до подібного відпочинку, після приземлення в єгипетському аеропорту купують сім-карти. Пляж, як правило, теж викликає більше негативних емоцій, ніж позитивних – всі послуги платні, лежаки зламані, сміття забирають рідко.

Таким чином, у мандрівників складається враження, що відпочинок зіпсований, проте винахідливі туристи знаходять вихід. Вирушаючи до Єгипту «за копійки», вони не очікують побачити на місці розкішний номер та преміум-сервіс. Їздять харчуватися у кафе та багато часу проводять на екскурсіях. «Добре, що подібне коштує дешево, коли платиш 100 000 рублів (36 000 гривень) за відпочинок і потрапляєш у подібні умови – стає набагато образливішим», – резюмувала росіянка.

Для тих, кому важливий здоровий спосіб життя, рекомендуємо прочитати: «Чому питна вода з пляшок може пошкодити зуби».

Слідкуйте за нами на: Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Погода