ГоловнаLifeStyleСуд покарав 10 чиновників за нехтування реставрацією історичних стін у Каїрі

Суд покарав 10 чиновників за нехтування реставрацією історичних стін у Каїрі

Вищий адміністративний суд Державної ради Єгипту прийняв рішення покарати 10 високопосадовців, які займаються питаннями старовин, за нехтування реставрацією історичних стін Каїру. Покарання включає зниження зарплати, зниження на посаді і штраф.

Чиновники були звинувачені в нехтуванні порушеннями компанії Nile Valley, яка відповідає за відновлення стін, оскільки компанія видалила стародавні камені зі стіни без необхідності і замінила їх новим камінням, що не відповідає специфікації, а також встановила туалети всередині археологічного об’єкта, які можуть пошкодити археологічні розкопки.

Суд зазначив, що конституція зобов’язує державу захищати, підтримувати та відновлювати старовину, а також організовувати розкопки та здійснювати нагляд за ними.

Зараз в тренді: Покоївка розповіла туристам про небезпеку користування безкоштовними готельними шампунями та гелями для душу

Суд додав, що з офісу археологічної молоді до офісу міністра у справах старожитностей надійшла скарга про порушення, звинувачені співробітниками нагляду за проектом по відновленню східної та північної стін історичного Каїру компанією Nile Valley Company.

Суд зазначив, що комісія, сформована міністром у справах старожитностей у 2016 році для вивчення та перевірки робіт з відновлення історичної стіни, довела, що археологічні камені були замінені на нові у довільному порядку без точного плану та відповідних інженерних креслень, що показують розташування каменів, що підлягають заміні.

У звіті зазначено, що нове каміння було більш низької якості і не відповідало необхідним специфікаціям та технічним засобам. Інспекційна комісія також довела, що при невдалій спробі реставрації було використано обладнання, яке не підходить для роботи з античним камінням.

Слідкуйте за нами на: Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Погода