ГоловнаЄГИПЕТПопит стрибнув у 8 разів: місць у готелях Єгипту та на Мальдівах...

Попит стрибнув у 8 разів: місць у готелях Єгипту та на Мальдівах вже не залишилося

Попит на новорічні тури стрімко відновлюється – на новорічні свята їх уже продано у 8 разів більше, ніж у 2020 р. При цьому на затребуваних напрямках – наприклад, у Єгипті та на Мальдівах, місць у популярних готелях практично не залишилося. Про це пише “Турпром” якому оголосили  статистику експерти туроператора TEZ TOUR.

Зараз обсяг продажів турів на новорічні свята в TEZ TOUR вже в 8 разів перевищує показник минулого року за аналогічний період. Безумовним лідером переваг зараз є Єгипет, на частку якого припадає 40% бронювань від загального обсягу компанії на високі дати», – розповіли експерти туроператора. На другому місці опинилася Туреччина із показником 20%, а замикає трійку лідерів ОАЕ – 17%. Четверте місце у Мальдів, які обирають близько 10% клієнтів туроператора, п’яте залишається за внутрішнім туризмом, на нього припадає менше ніж 5% заявок. Минулого року безумовним лідером була Туреччина, проте й цього року очікується, що напрямок збільшить свою частку ближче до свят.

«Це не дивно, оскільки у 2020 році основний пік продажів припадав на кінець листопада та грудень – клієнти побоювалися закриття кордонів, запровадження додаткових обмежень, посилення заходів безпеки тощо, через що бронювали відпочинок буквально напередодні вильоту.

Цього року перші заявки на високі зимові дати почали надходити ще в червні, а до кінця вересня у компанії зафіксували суттєве зростання попиту, яке посилюється з кожним днем», – прокоментувала директор з маркетингу TEZ TOU. При цьому експерти туроператора зазначили, що Єгипет і Мальдіви мають найбільші труднощі з наявністю номерів у готелях. «Щодня кілька об’єктів розміщення стають на стоп, у зв’язку з чим найбільш затребувані готелі активно піднімають ціни. Проте загалом вартість турів на Новий рік поки що тримається на фіксованому рівні. Набагато ширший вибір, ніж Єгипет та Мальдіви, пропонують на новорічні свята такі доступні для відпочинку нашим співвітчизникам країни як Туреччина, ОАЕ, Сейшели, Маврикій, Домінікана, Таїланд, Болгарія та Шрі-Ланка», – додали в TEZ TOUR. 

Експерти окремим пунктом зазначили, що любителі Азії можуть сміливо вирушати до Таїланду. “Країна, відкрита для наших співвітчизників однією з останніх, активно набирає обертів і вже входить до п’ятірки лідерів за рівнем попиту в листопаді”, – додають вони.

Щодо цін, то за даними TEZ TOUR вартість турів на Новий рік у всіх напрямках у середньому зросла на 25-30% щодо 2019 року. При цьому контрактні ціни здебільшого залишилися на колишньому рівні, а різниця у більшу сторону утворилася за рахунок змін у курсі валют.

Слідкуйте за нами на: Google News | Telegram | Facebook | Twitter
Погода