ГоловнаЄгипетПекельна спека в Єгипті: туристам розповіли, що їм там робити влітку

Пекельна спека в Єгипті: туристам розповіли, що їм там робити влітку

«Філія пекла» – таку метафору використав блогер, щоб описати погоду в Єгипті влітку. Проте навіть пекельна спека не зупиняє туристів від подорожі на курорти Червоного моря. У зв’язку з цим туристичний блогер дала рекомендації, чим зайнятися в країні пірамід під час виснажливої погоди.

Все літнє життя пляжного туриста зосереджено навколо готелю, пляжу та ресторанів. Тому любителям спокійного відпочинку в Єгипті сподобається і влітку. Спека відчувається тільки дорогою на пляж і назад, у решту часу до послуг гостей кондиціоновані приміщення. Головне – відмовитись від екскурсій у південні міста країни. Йдеться про Асуана і Луксор. «З червня по вересень тут дуже спекотно… зараз, у червні, середня денна температура в Шармі (курорт Шарм-ель-Шейх) від +35 до +41°С. І це далеко не межа», – попередила блогерка.

«Але якщо не ходити на море, то все життя починається після 17 год вечора, а скоріше навіть після заходу сонця. Вдень у Єгипті сієста», – заявила авторка. Саме вечірній час підходить для прогулянок по місту та походу в кафе/ресторан.

За словами авторки, навіть резиденти намагаються виїхати влітку із «країни пірамід», щоб не перебувати у сильній спеці. Тим більше, що розваг, окрім морських, у Шарм-ель-Шейху мало. Тим, хто живе у компаунді, тобто, житлових комплексах із розвиненою інфраструктурою всередині, сподобається формат туристичного відпочинку: басейн, магазини, кафе, спортзал.

Іноді приїжджають із концертами артисти з різних країн світу. В цілому автор констатувала, що Шарм-ель-Шейх – «нудне маленьке курортне містечко, і життя тут таке ж тихе і нудне. Добре для пенсіонерів та сімей з маленькими дітьми» та співробітників на віддаленій роботі.

Що стосується проведення дітей, то для них передбачені різні спортивні розваги, пізнавально-навчальні програми в бібліотеках, дитячі табори, які створюються на базі шкіл. Проте останні формати дозвілля підійдуть швидше дітям резидентів.

“У компаундах діти можуть просто бігати/грати на території. У Хадабі вечорами багато дітей збираються у Дахаб молла; там є батут, учора (13 червня) відкрили пункт прокату машинок. Є дитячі кафе з батутами в Ель Меркато. У кого з дітей тато єгиптянин – влітку можуть на якийсь час поїхати до його родичів», – додала блогерка.

«…пережити літо у Шармі, звичайно, можна. Але більшість все-таки вважають за краще в цю пору року любити Єгипет здалеку», – підсумувала авторка і додала, що найкраще відпочивати в Єгипті у міжсезоння: у квітні або у жовтні-листопаді.

Для тих, кому важливий здоровий спосіб життя, рекомендуємо прочитати: “Вчені встановили, що треба їсти жінці після 50, щоб знизити ризик раку“.

Свіжі новини

Погода

Схожі новини