ГоловнаLifeStyleНазвано найнебезпечніший сувенір з Єгипту

Названо найнебезпечніший сувенір з Єгипту

Експерти туристичної галузі перерахували найкращі сувеніри, які можна привезти з Єгипту, і від покупки якогось товару варто утриматися. Відповідна інформація з’явилася на сайті Асоціації туроператорів.

Так, представник туроператора TUI застеріг від покупки ароматичних олій, які продаються майже на кожному кроці. Особливою популярністю у туристів користується ефірна олія кмину, що має лікувальні властивості. Експерти відзначили, що масло чорного кмину краще купувати в аптеках:

“У цьому випадку і ціна буде фіксована (в середньому 15-20 доларів за 125 мілілітрів), і якість продукту буде гарантована”.

Нагадаємо, раніше DIP повіомляв, про «Фініки з черв’яками: туристам назвали речі, які краще не привозити з Єгипту».

Серед найпопулярніших їстівних сувенірів з Єгипту туроператори виділили манго. Фрукт можна придбати як у магазинах, так і на ринках. З відпустки можна також привезти гранати, фініки та ешту — екзотичний фрукт, що за смаком нагадує полуницю з вершками.

Для тих, кому важливий здоровий спосіб життя, рекомендуємо прочитати: «Відмова від солодкого призводить до значних покращень в організмі вже через місяць».

Слідкуйте за нами на: Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Погода