ГоловнаЄгипетЕкспонати виставки "Таємниці затонулого Єгипту" повертаються додому після тривалого туру

Експонати виставки “Таємниці затонулого Єгипту” повертаються додому після тривалого туру

Артефакти, які брали участь у виставці “Таємниці затонулого Єгипту”, повернулись додому після закінчення туру в США та кількох європейських країнах.

Мостафа Вазірі, генеральний секретар Вищої ради старожитностей, заявив, що виставка мала великий успіх. На ній була виставлена ​​група затонулих старожитностей, виявлених у Середземному морі біля Олександрії.

Вазірі додав, що виставка розпочала своє всесвітнє турне з Інститутом арабського світу в Парижі в 2015 році. Потім вона переїхала до Британського музею в Лондоні та музею Рітбурга в Цюріху, Швейцарія. Це була остання зупинка туру виставки в Європі, після чого вона вирушила у другий тур по США.

Експонати виставки "Таємниці затонулого Єгипту" повертаються додому після тривалого туру

Виставка відвідала чотири міста США, починаючи з 2018 року в Сент-Луїсі, потім в Музеї мистецтв Міннеаполіса та музеї Рональда Рейгана при Президентській бібліотеці в Каліфорнії. Вона закінчила екскурсію в Музеї мистецтв Вірджинії, після чого в понеділок повернулася до Єгипту.

На виставці «Таємниці затонулого Єгипту» було представлено 293 артефакти з: Єгипетського музею на площі Тахрір у Каїрі; Олександрійський національний музей; Греко-Римський музей; музей Олександрійської бібліотеки; та відкриття, зроблені Генеральним департаментом затонулих старожитностей

Свіжі новини

Погода

Схожі новини