В Японії розпочинається «Золотий тиждень»

У період з кінця квітня – на початку травня у Японії розпочинається «Золотий тиждень». Так називають декілька святкових днів, поєднаних з вихідними. Це найбільш завантажений період року для туристичних фірм, готелей, курортів, авіакомпаній, тощо. Японці подорожують по країні або за її межами. Дехто заздалегідь поєднує відпуску з «Золотим тижнем», тож відпочинок може тривати близько 10-ти днів.

Термін «Золотий тиждень» було вперше застосовано кінокомпаніями, які запрошували людей скористатися «золотою нагодою» подивитися новий фільм у кінотеатрі. Поступово цей вираз почав використовуватися і для позначення довгих весняних вихідних.

Під час «Золотого тижня» відзначають 4 національні свята: День Шьова (昭和の日, 29.04), День Конституції (憲法記念日, 03.05), День Зелені (みどりの日,04.05) та День Дітей (こどもの日05.05).

Так як День Зелені вважається днем милування красою рослин та дерев, його намагаються провести на природі.

  8 найкращих китайських кварталів у всьому світі

Останнім святом «Золотого тижня» є День Дітей (зокрема хлопчиків).

Родини бажають здоров’я та процвітання своїм синам, вивішуючи біля будинку зроблені з тканини фігури коропа (коі-ноборі), які майорять під дією вітру. Кажуть, що коропи можуть плисти проти течії, а також пропливати через водоспади. Коі-ноборі символізують побажання наполегливості та успіху.

У багатьох регіонах Японії біля річок та у містах вивішують більше сотні штучних кольорових коропів, довжина яких може сягати десятків метрів. Коропи, що під дією вітру немовби здіймаються у небо, викликають захоплення у дорослих та дітей.

Під час «Золотого тижня» погода зазвичай сприятлива для подорожей – не надто холодно і не спекотно. У деяких регіонах весняні свята співпадають з періодом милування сакурою. Тож можна побачити безліч людей, що проводять свій вільний час, милуючись красою квітуючих дерев.

Слідкуйте за нами на Google News

Також читайте

Актуально

Посол Японії з нагоди річниці аварії на ЧАЕС подякував Україні за допомогу з наслідками аварії Фукусіма-1

Звернення посла Такаші Кураі з нагоди 35-ї річниці аварії на Чорнобильській АЕС "У день 35-ї річниці Чорнобильської катастрофи висловлюю свої щирі співчуття сім'ям, друзям та...

Японія відкриє великі центри вакцинації в Токіо

Уряд Японії планують відкрити великі центри вакцинації в Токіо та Осаці найближчими тижнями, намагаючись пришвидшити процес щеплення, повідомляють у неділю місцеві ЗМІ. Газета Nikkei заявила...

Прем’єр-міністр Японії і Президент України провели телефонну розмову

Прем'єр-міністр Японії Йошіхіде Сугамо провів телефонну розмову з Президентом України Володимиром Зеленським 14 квітня. Прем'єр-міністр Суга заявив, що Україна є важливим партнером, розділяє такі базові...

Олімпійська Японія за Закон про паспорти вакцинації

Поки Японія готується до Олімпіади в липні, хоча, маючи лише місцеву аудиторію, державний та приватний сектори країни вживають заходів, щоб допомогти відновити в'їзні та...
Погода

Останні новини