ГоловнаСпортІноземні глядачі офіційно не допускаються на Олімпійські ігри 2021 в Токіо

Іноземні глядачі офіційно не допускаються на Олімпійські ігри 2021 в Токіо

Організатори підтвердили, що після кількох місяців чуток, закордонних глядачів не пустять на літні Олімпійські ігри в Токіо.

“Щоб прояснити власникам квитків, які проживають за кордоном, і дати їм можливість скорегувати свої плани поїздок на даному етапі, з японської сторони прийшли до висновку, що вони не зможуть в’їхати до Японії під час Олімпійських та Паралімпійських игор», – йдеться в заяві організаторів минулої суботи. «Це рішення сприятиме подальшому забезпеченню безпечних і надійних змагань для всіх учасників ігор і японської громадськості».

Рішення було оголошено на віртуальній зустрічі з Міжнародним олімпійським комітетом, Міжнародним паралімпійських комітетом, столичним урядом Токіо, Організаційним комітетом Токіо 2020 і урядом Японії.

Томас Бах, президент Міжнародного олімпійського комітету, оголосив, що організація повністю підтримує це рішення, заявивши: «Ми повинні приймати рішення, які вимагатимуть жертв від усіх сторін», – повідомляє Associated Press.

Організаційні комітети заявили, що квитки на ігри, придбані за межами Японії, будуть повернуті. Інформація про відшкодування, в тому числі про те, чи будуть включені збори, що стягуються авторизованими торговими посередниками, буде оголошена найближчим часом. Власники квитків несуть відповідальність за всі витрати, втрачені при бронюванні готелів або рейсів.

За даними AP, до того, як гри були відкладені в минулому році, Японія продала близько 4,5 мільйонів квитків жителям Японії і близько 600 тисяч – іноземцям. Очікується, що в наступному місяці організатори оголосять про місткості кожного олімпійського об’єкту.

Волонтери із зарубіжних країн (які традиційно допомагають проводити ігри в обмін на доступ) не будуть допущені до Японії цього літа, підтвердило AP в понеділок. Всього планували взяти участь більше 100 000 волонтерів. Поки не ясно, скільки з них з Японії знадобиться в цьому році.

Олімпійські ігри в цьому році будуть виглядати зовсім інакше, з церемонією відкриття, яка потенційно буде набагато менше, ніж зазвичай, і спортсменами в безпечних «міхурах».

Естафета олімпійського вогню у відповідності із запобіжними засобами, пов’язаними з COVID-19, почнеться в префектурі Фукусіма в Японії в четвер. Полум’я буде подорожувати по Японії протягом чотирьох місяців, поки не досягне місця проведення ігор в Токіо.

Відкриття Ігор заплановано на 23 липня.

Свіжі новини

Погода

Схожі новини