ГоловнаCOVID Travel NewsІнформація про в'їзд до Японії (станом на 29 січня 2021 р.)

Інформація про в’їзд до Японії (станом на 29 січня 2021 р.)

* На даний момент в Японії оголошено надзвичайний стан як один із заходів запобігання поширенню коронавірусу COVID-19. Для того, щоб якомога зменшити прикордонний рух, будь ласка, розгляньте питання про перенесення поїздок до Японії під час надзвичайного стану, якщо для цього немає необхідних обставин. Ми дуже вдячні за ваше розуміння планів подорожей та вашу співпрацю.

* 13 січня 2021 року, уряд Японії вирішив припинити в’їзд до Японії з усіх країн / регіонів на основі резидентів / ділових відстежень до кінця надзвичайного стану. На підставі цих документів в’їзд буде заборонений, а на підставі Business Track умови 14-денного карантину для японських громадян та іноземців із статусом резидента НЕ будуть забиратися до закінчення дії надзвичайного стану .

Гаряча лінія по візовим питанням (тел: 0800800143)

Для отримання додаткової інформації, будь ласка, напишіть на електронну адресу посольства Японії: [email protected]

Нові заходи щодо посилення прикордонного контролю

 • З 28 грудня 2020 року призупиняється прийом документів для отримання віз (виняток становлять візи для осіб, які мають посвідчення японської міграційної служби зі статусом: члени сім’ї японських громадян, члени сім’ї осіб, що мають статус постійного проживання, особи зі статусом довгострокового перебування, лікування).
 • З 4 січня 2021 року всі візи, видані з 1 жовтня по 27 грудня 2020 року, втратять свою дію. Multivisa втратила свою силу з 3 квітня 2020 року.
 • Після 4 січня 2021 року всі особи, які мають картку резидента та дозвіл на повторний в’їзд, можуть в’їхати до Японії, якщо вони мають негативний тест ПЛР на коронавірус встановленого зразка. Форму та зразок її заповнення можна завантажити на офіційному сайті посольства Японія у розділі “Візи“. Контактна інформація про клініки-партнери, де ви можете замінити тест буквами сертифіката на вищезазначеній формі, також доступна в розділу візи”.
 • Перед входом вам потрібно пройти опитування та підготувати QR-код для проходження прикордонного контролю за посиланням: https://arqs-qa.followup.mhlw.go.jp/#/
 • Вищезазначені заходи залишатимуться чинними до кінця дії надзвичайного стану в Японії.

Важливі посилання

 • Прийняття візових заявок для іноземців, в контексті поетапних заходів щодо відновлення прикордонного руху
 • Безкоштовний формат/зразок сертифіката COVID-19

*ПЛР-тестування має бути завершене протягом останніх 72 годин перебування в Україні.

*В Україні є клініки, де ви можете пройти обстеження та отримати результат у вищезазначеному форматі. Будь ласка, дізнайтеся всі деталі щодо обслуговування клінік особисто в клініках.

Карантинні заходи по прибуттю

* Усі особи, включаючи громадян Японії, які прибули з-за кордону, повинні пройти ізоляцію: ви повинні бути вдома або забронювати готель самі, щоб пробути в ньому 14 днів

 • для того, щоб дістатися до місця ізоляції, заборонено користуватися громадським транспортом (включаючи поїзди, автобуси, літаки, таксі);
 • всі люди повинні пройти повторне ПЛР-тестування після прибуття до Японії;
 • всі особи повинні підписати Обіцянку, щоб дотримуватися вищевказаних пунктів, а у разі відмови вони повинні бути ізольовані лише у певних місцях.
 • За недотримання правил карантину передбачена відповідальність у вигляді позбавлення статусу резидента або депортації.

Джерело: Сайт Посольства Японії в Україні

Свіжі новини

Погода

Схожі новини