ГоловнаВелика БританіяХлопчик в Англії знайшов у своєму будинку рідкісну скам'янілість

Хлопчик в Англії знайшов у своєму будинку рідкісну скам’янілість

В Англії шестирічний хлопчик індійського походження знайшов скам’янілість, що датується мільйонами років, коли копав в своєму саду в районі Уест-Мідлендс.

Згідно з останніми повідомленнями, хлопчик на ім’я Сіддак Сінгх Джамат використовував набір для пошуку скам’янілостей в своєму саду, коли він відкопав камінь, що нагадує ріг. Як повідомляється, він копав черв’яків, глиняний посуд і цеглини, коли виявив схожу на ріг скам’янілість, яка виявилася частиною корала, відомого як рогової корал.

Згідно зі звітом, опублікованим провідною британською щоденною газетою, батько хлопчика Виш Сінгх ідентифікував роговий корал по групі скам’янілостей, членом якої він є, на Facebook. Сінгх зауважив, що відкриття рогового корала і декількох більш дрібних шматочків поруч з ним дійсно дивно. Крім того, при подальших розкопках вони також виявили застиглу брилу піску. Він також сказав, що в ньому було багато маленьких молюсків, морських раковин і морських лілій, що є доісторичним відкриттям.

Виш Сінгх виявив, що відмітини на скам’янілостях вказують на те, що це, можливо, корали ругоза, які існували в палеозойську еру між 500 і 251 мільйонами років тому. Він додав, що в той період Англія становила частину Пангеї, суші, що складається з континентів, і довгий час перебувала під водою.

Як повідомляється, сім’я живе у британському Уолсолі, який не є місцем, визнаним своїми скам’янілостями, як Юрське узбережжя на півдні Англії.

Сім’я планує повідомити Музей геології Бірмінгемського університету про свої унікальні скам’янілі знахідки.

Свіжі новини

Погода

Схожі новини