ГоловнаВелика БританіяУкраїна в новій міжнародній стратегії Великої Британії

Україна в новій міжнародній стратегії Великої Британії

Уряд Сполученого Королівства опублікував Комплексну стратегію щодо оборони, дипломатії та міжнародного розвитку.

Цей ґрунтовний документ визначає пріоритети національної безпеки та міжнародної політики Великої Британії у період до 2025 року.

У ньому, зокрема, йдеться про зобов’язання Великої Британії продовжити співпрацю з Україною з метою зміцнення її Збройних сил, а також міцну підтримку Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ.

Великобританія поважає людей, культуру та історію Росії. Однак, поки відносини з його урядом не покращаться, ми будемо активно стримувати та захищатись від усього спектру загроз, що виходять від Росії. Через НАТО ми забезпечимо єдину реакцію Заходу, поєднуючи наші військові, дипломатичні та розвідувальні засоби для підтримки колективної безпеки. Ми будемо дотримуватися міжнародних норм і притягати Росію до відповідальності за їх порушення, працюючи з нашими міжнародними партнерами, як це було зроблено після нападу в Солсбері.

Ми також будемо підтримувати інших у східноєвропейському сусідстві та за його межами, щоб зміцнити їх стійкість до державних загроз. Сюди входить Україна, де ми будемо продовжувати нарощувати потенціал її збройних сил.

Поставити дипломатію в центр міжнародних зусиль з протидії загрозам держави, розбудови міжнародних коаліцій за припинення та відповідь на загрози держави, в тому числі за допомогою санкцій. Ми також надамо дипломатичну та експертну підтримку багатостороннім організаціям, які дотримуються міжнародних норм безпеки, таких як НАТО, Організація з безпеки та співробітництва в Європі (ОБСЄ) та Рада Європи. Це включатиме потужну підтримку спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні та приписування Радою Європи ворожої та дестабілізуючої діяльності Росії.

Свіжі новини

Погода

Також читайте