ГоловнаВелика БританіяГлава Англійської церкви заявив: Меган не влаштовувала таємного королівського весілля

Глава Англійської церкви заявив: Меган не влаштовувала таємного королівського весілля

Архиєпископ Кентерберійський Джастін Велбі заперечив твердження Меган про те, що вона вийшла заміж за британського принца Гаррі за кілька днів до офіційної пишної церемонії у Віндзорському замку в 2018 році.

Меган, герцогиня Сассекська, сказала Опра Уінфрі в інтерв’ю на початку цього місяця, що вона одружилася з онуком королеви Єлизавети на таємній церемонії, яку відслужив архієпископ за кілька днів до Віндзорської події, яка пройшла в відблисках королівської пишності.

“Ви знаєте, за три дні до нашого весілля ми одружилися – цього ніхто не знає”, – сказала вона. – Лише вдвох у нас на задньому дворі з архієпископом Кентерберійським.

Але Велбі суперечив цьому.

Глава Англійської церкви заявив: Меган не влаштовувала таємного королівського весілля

“Законний шлюб відбувся в ту суботу”, – сказав Велбі Die Welt, додавши, що він особисто підписав свідоцтво про шлюб. “Я вчинив би злочин, якби підписав щось неправдиве”.

Він сказав, що раніше мав “серію приватних та пастирських зустрічей” з Гаррі та Меган, але відмовився наводити подробиці розмови. “Якщо ви поговорите зі священиком, ви можете очікувати, що ця розмова залишиться приватною”.

Британські ЗМІ раніше публікували копію свідоцтва про весілля, в якому було показано, що офіційний шлюб відбувся у Віндзорському замку, при цьому чиновник, який склав свідоцтво, заявив, що Меган була або розгублена, або дезінформована, і пара, можливо, обмінялася кількома простими обіцянками перед архієпископом.

Свіжі новини

Погода

Схожі новини