Британська МІ-6 почала «зелене шпигунство» за найбільшими промислово розвиненими країнами світу

Глава MI6, британського агентства зовнішньої розвідки, заявив у неділю, що Великобританія почала «зелене шпигунство» за найбільшими промислово розвиненими країнами світу, щоб переконатися, що вони виконують свої зобов’язання по боротьбі зі зміною клімату.

Річард Мур сказав Times Radio, що кліматична криза є «головним питанням міжнародної зовнішньої політики для країни і планети».

«Коли люди беруть на себе зобов’язання зі зміни клімату, наша робота полягає в тому, щоб переконатися, що те, що вони дійсно роблять, відображає те, під чим вони підписалися, – сказав він.

«Як хтось казав – довіряй, але перевіряй», – сказав він. «Що стосується зміни клімату, коли вам потрібно, щоб всі грали чесно».

  Між Францією і Великобританією загострюється ситуація. Британія направила військові судна

Пізніше в цьому році у Великобританії відбудеться конференція зі зміни клімату COP26.

Мур висловлюється після того, як президент США Джо Байден влаштував віртуальний саміт, на якому він об’єднав світових лідерів, щоб максимально використати це “вирішальне десятиліття”. США приймуть на себе ініціативу, а Байден пообіцяв, що США скоротять свої викиди вдвічі до 2030 року.

Прем’єр-міністр Великобританії Борис Джонсон також виступив на віртуальному саміті, оголосивши «світову» мету скоротити викиди в Великобританії на 78% в порівнянні з рівнем 1990 року до 2035 року і на 68% до 2030 року – це сама амбітна мета серед найбільших економік світу.

Слідкуйте за нами на Google News

Також читайте

Актуально

Кожен 12-й дорослий британець вважає, що більше не поїде за кордон

Відповідно до нового звіту, кількість дорослих у Великобританії, які планують відправитися у відпустку за кордон, скоротилося приблизно вдвічі з грудня 2019 року. повідомляє Aviva. Ця...

Весільну сукню принцеси Діани покажуть в Кенсингтонському палаці

Цього літа культову весільну сукню принцеси Діани буде показано в палаці, який вона колись називала своїм будинком, повідомили в понеділок куратори Історичного Королівського Палацу. Принц...

Англія занепокоєна нарощуванням російських військових на українському кордоні

Великобританія має значні занепокоєння накопиченням російських сил на кордоні з Україною і хоче деескалацію ситуації, заявив у вівторок міністр закордонних справ Домінік Рааб. Понад 100...

Меган спостерігала за похороном принца Філіпа з дому в Каліфорнії

Меган, дружина британського принца Гаррі, спостерігала за похороном принца Філіпа у своєму будинку в Каліфорнії в суботу після того, як її лікар порадив не...
Погода

Останні новини