ГоловнаCOVID Travel NewsАнгілья пом'якшила правила в'їзду туристів до країни

Ангілья пом’якшила правила в’їзду туристів до країни

Вимога про тестування перед від’їздом на острів для вакцинованих мандрівників буде скасована вже наступного місяця.

Карибський острів Ангілья перестане вимагати у щеплених іноземців результатів попереднього тестування на COVID-19. Це станеться менш ніж за три тижні.

Згідно з повідомленням Ради з туризму Ангільї, починаючи з 8 серпня, для в’їзду на острів щепленим туристам не потрібно буде попередньо здавати мазок на коронавірус. Мандрівників попросять лише пред’явити підтвердження свого статусу вакцинації перед реєстрацією на рейс, а потім ще раз після прибуття в Ангілью та найближчого Сен-Мартена.

Крім того, острів дозволить в’їзд невакцинованим за умови, що вони зможуть пред’явити негативний результат тесту на COVID-19.

За даними Ради з туризму, нині Ангілья вимагає, щоб усі гості країни були повністю вакциновані. Виняток зроблено лише для нещеплених дітей віком до 18 років, та й то тільки якщо їх супроводжують повністю вакциновані дорослі.

Навіть щеплені іноземці повинні пред’явити свіжий негативний ПЛР-тест або експрес-тест на антиген.

Ангілья не потребує додаткового тестування після прибуття для мандрівників, які були повністю вакциновані протягом шести місяців або отримали бустерну дозу принаймні за 14 днів до поїздки. Допускаються звані «змішані вакцини».

Раніше цього року влада Ангільї скасувала обов’язкову «заяву на отримання дозволу на в’їзд на острів» через онлайн-туристичний портал. Його заповнювали усі іноземці віком від 18 років.

На острові цілий рік стоїть тепла комфортна погода, а пік туристичного сезону припадає на грудень-середину квітня.

Свіжі новини

Погода

Схожі новини