Свіжі новини

З жовтня відкриється щотижневий чартерний рейс Ташкент – Київ – Ташкент

Прямий щотижневий чартерний рейс за маршрутом «Ташкент-Київ-Ташкент» відкриється з 5 жовтня.

Прямий щотижневий чартерний рейс HY3563/3564 запускається за маршрутом «Ташкент-Київ-Ташкент» з 5 жовтня, повідомили «Газете.uz» в прес-службі Національної авіакомпанії, яка надасть для виконання рейсів літаки Airbus A320 і пілотів.

Як повідомив Telegram-канал in4avia, час в дорозі складе 4 години 30 хвилин. Безкоштовна норма провозу багажу – 20 кг.

Також читайте:  Air Malta збільшить кількість своїх рейсів в Україну вдвічі

Рейси виконуватимуться по суботах:

Ташкент 23:55 – Київ 2:45

Київ 4:15 – Ташкент 10:45

Як наголошується в повідомленні in4avia, ціна авіаквитка з Києва до Ташкента починається від 138 доларів. Контакти для довідок можна знайти в Instagram-акаунті оператора чартеру.

До травня 2015 року Національна авіакомпанія виконувала регулярні рейси з Ташкента до Києва. Польоти призупинили через відсутність домовленостей між авіаційними властями двох країн щодо експлуатації маршруту. Авіакомпанія «Міжнародні лінії України» також призупинила свої польоти в цьому напрямку.

Також читайте:  Зустріч Посла Узбекистану з керівництвом компанії APG Ukraine

Остання інформація про можливе відновлення регулярного авіасполучення з Україною з’явилася в грудні 2017 року. Делегації авіаційних властей двох країн провели переговори, проте Державна інспекція Узбекистану з нагляду за безпекою польотів констатувала, що між сторонами є невирішені питання. «У міру їх врегулювання сторони повернуться до переговорів», – пообіцяло відомство.

Слідкуйте за нами на Google News

Latest Posts

Не пропусти