Головна УЗБЕКИСТАН Новини Зустріч Посла Узбекистану в Україні з Першим віце Прем’єр-міністром, Степаном Кубівим

Зустріч Посла Узбекистану в Україні з Першим віце Прем’єр-міністром, Степаном Кубівим

0

5 грудня 2018 року відбулася зустріч Посла Узбекистану в Україні Алішера Абдуаліева з Першим віце Прем’єр-міністром, міністром економічного розвитку і торгівлі України Степаном Кубівим.

Після взаємних привітань українська сторона офіційно повідомила про прийняте рішення щодо припинення антисубсидиційного розслідування щодо імпорту в Україну легкових автомобілів походженням з Узбекистану.

За словами Степана Кубіва, українська сторона налаштована на активізацію двостороннього діалогу, спрямованого на систематизацію регулярних контактів, як на робочому рівні, так і керівників міжурядових комісій.

Зустріч Посла Узбекистану в Україні з Першим віце Прем'єр-міністром, Степаном Кубівим

Далі був організований телефонна розмова Степана Кубіва з Прем’єр-міністром Республіки Узбекистан Абдуллою Аріпова.

Під час телефонної розмови сторони обговорили питання щодо забезпечення взаємного доступу товарів на ринки України і Узбекистану, а також важливість формування передбачуваних торгових відносин між країнами.

Також читайте:  Економічне співробітництво з Україною набуло нової динаміки

Відзначається, що одним з важливих інструментів налагодження кращого торгово-економічного діалогу між Україною та Узбекистаном є відновлення роботи Спільної українсько-узбецької комісії всебічного співробітництва і якнайшвидше проведення чергового восьмого засідання комісії для спільного обговорення перспектив взаємовигідної двосторонньої співпраці.