Home ТУРКМЕНІСТАН Новини Євгеній Єнін зустрівся з Послом Туркменістану в Україні

Євгеній Єнін зустрівся з Послом Туркменістану в Україні

0

16 червня 2020 року заступник міністра закордонних справ України Євгеній Єнін провів зустріч з Послом Туркменістану в Україні Тойли Атаєвим.

Заступник Міністра наголосив на важливості взаємодії двох країн задля інтенсифікації політичного діалогу на високому і найвищому рівнях, а також торговельно-економічного співробітництва.

Сторони відзначили важливість активізації співпраці між МЗС України і МЗС Туркменістану і обговорили підготовку до проведення бізнес-форуму українських і туркменських ділових кіл у найближчій перспективі.

У цьому контексті Євгеній Єнін підтвердив заінтересованість української сторони в участі українських компаній у реалізації бізнес-проєктів у Туркменістані. Заступник Міністра наголосив, що підтримка експорту і збалансованої торгівлі є надважливим завданням для обох сторін в умовах економічного спаду через пандемію, і висловив готовність всебічно сприяти налагодженню контактів між представниками бізнесу для виходу українсько-туркменських торговельних відносин на новий рівень.

Також читайте:  Принятие Национальной стратегии Туркменистана по изменению климата

Окрему увагу сторони приділили питанням співробітництва двох країн у рамках міжнародних організацій, а також у сфері освіти і культури.