ГоловнаТуризмЄвропі потрібно 1,2 мільйона працівників сфери туризму

Європі потрібно 1,2 мільйона працівників сфери туризму

Згідно з нещодавнім аналізом, проведеним Всесвітньою радою з подорожей та туризму (WTTC) та Європейською комісією з туризму (ETC), відновлення сектору подорожей та туризму може опинитися під серйозною загрозою, якщо в ЄС не вистачатиме майже 1,2 мільйона працівників сфери туризму.

Екстрені заходи

Така гостра нестача літньої робочої сили, показана в останньому звіті WTTC, передбачає вживання екстрених заходів. У 2020 році, коли пандемія досягла свого апогею, сектор подорожей та туризму до ЄС постраждав від втрати майже 1,7 мільйона робочих місць.

У 2021 році, коли уряди почали послаблювати обмеження на поїздки, а довіра мандрівників зросла, прямий внесок сектору в економіку ЄС зріс на 30,4%, відновивши 571 000 робочих місць.

Відновлення

Згідно з прогнозами WTTC, цього року відновлення сектора продовжуватиме прискорюватися, і він майже досягне допандемічного рівня з очікуваним збільшенням прямого вкладу в економіку ЄС на 32,9%.

Джулія Сімпсон, президент і генеральний директор WTTC, сказала: “Європа продемонструвала одне з найсильніших відновлень у 2021 році, раніше, ніж у середньому у світі. Однак нинішня нестача робочої сили може затримати цю тенденцію і чинити додатковий тиск на і без того бідну частину Уряди та приватний сектор повинні об’єднатися, щоб запропонувати найкращі можливості людям, які шукають кар’єрні можливості, які може запропонувати індустрія туризму.

Нестача працівників туризму

Згідно з дослідженням, велика кількість вакансій, за оцінками, залишиться відкритими протягом напруженого літнього періоду, і очікується, що найбільше постраждають туристичні агенції, де нестача працівників становитиме 30% (майже кожна третя відкрита вакансія).

Тим часом очікується, що сегменти авіаперевезень та готельного бізнесу постраждають від кожної п’ятої відкритої вакансії, що відповідно еквівалентно 21% та 22% браку персоналу.

Заходи сектора

WTTC та ETC визначили шість заходів, які уряди та приватний сектор можуть реалізувати для вирішення цієї невідкладної та важливої ​​проблеми, наприклад, сприяння мобільності робочої сили всередині країн; дозвіл гнучкої та віддаленої праці, забезпечення гідної роботи, створення систем соціального захисту та виділення можливостей кар’єрного зростання або підвищення кваліфікації та перепідготовки талантів шляхом надання їм повного курсу навчання.

Свіжі новини

Погода

Схожі новини