ГоловнаLifeStyle"Поліція з ними в змові": як туристів обманюють у Таїланді

“Поліція з ними в змові”: як туристів обманюють у Таїланді

Таїланд став ще одним популярним напрямком у українців для зимівлі. Багато хто поїхав відпочивати в цю теплу країну, але відпустка була затьмарена неприємними речами. Мандрівники з України та Росії скаржаться на те, що в Таїланді дурять туристів для того, щоб якнайбільше заробити. Про це – про це пише “Rambler” у своєму матеріалі.

Бронювання без трансферу

Багато туристів стикаються з проблемою вже при перетині кордону країни. Справа в тому, що готелі повинні надавати трансфер, а також здачу аналізів на коронавірус, завдяки яким туристи можуть в’їжджати до країни. У результаті несумлінні готельєри занижували ціни і продавали туристам лише розміщення. Внаслідок чого на кордоні мандрівники були змушені додатково оплачувати трансфер та тести на коронавірус для того, щоб не летіти додому.

І лише на кордоні з’ясовувалося, що в пакет не включені обов’язковий трансфер та аналізи на ковід. Мандрівникам доводилося екстрено купувати на місці новий пакет SHA+, інакше їх не пустять у країну”, – коментувала ситуацію прес-секретар таїландського Центру управління ситуацією з COVID-19.

Штрафи за номери

Багато туристів скаржаться на те, що в готелях штрафують за все підряд без перебільшення. Іноді конфліктні ситуації утворюють самі співробітники готелів. Туристи кажуть, що їх можуть оштрафувати за крадіжку майна, тому слід уважно стежити за дрібними речами в номерах: склянки, рушники, халати.

“Потрібно тримати все на контролі, інакше пропустите пропажу. Потім за склянку заплатите як за сервіз” (Прим. ред – тут і далі орфографія та пунктуація авторів збережені).

При в’їзді в номер потрібно все перевіряти. Якщо ви знайдете щось зіпсоване, потрібно доповісти про це на респшен. Так туристку із Росії змусили платити за відколоту вазу, яка стояла в номері протягом усього відпочинку. Дівчина розповіла, що заплатила та попросила її забрати, а потім розбила на очах у адміністратора, щоб інші туристи не платили більше за неї.

Обмани на вулиці

Тайці знають, що до їхньої країни приїжджають частіше за розвагами, а не за культурною програмою, тому багато ошуканців ходить барами. Чоловік, який побував у Таїланді, розповів, як перед ним дівчина розбила склянку. Уламки розлетілися по підлозі і один із них зачепив ногу бармена. У результаті з чоловіка почали вимагати грошей, інакше загрожували поліцією та штрафом за хуліганство.

“Вона просила 3 ​​тисячі бат, віддала одну тисячу, розійшлися. Вона зрозуміла, що я прошу показати записи з камер. Тайці завжди мають рацію і поліція на їхньому боці, вони з ними у змові, щоб підставляти і вимагати гроші”.

Варто додати, що не всі туристи згодні з такими висновками. У коментарях до матеріалу багато досвідчених мандрівників, спростовували це, ось один із коментарів: “Скільки разів був у Тайланді у відпустці та у відрядженнях – нічого подібного не бачив і не чув! Це якийсь особливий Тайланд для любителів Кримнашу? (маючи на увазі, специфічний російський контингент)?”.

Для тих, кому важливий здоровий спосіб життя, рекомендуємо прочитати: «Стоматолог повідомив, що ковід руйнує зуби».

Слідкуйте за нами на: Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Погода