ГоловнаCOVID Travel NewsВООЗ: на туризм чекає новый кошмар

ВООЗ: на туризм чекає новый кошмар

«Омікрон все ж таки вбиває», – налякав було «здихнувший» туризм генеральний директор Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ) Тедрос Адханом Гебрейєсус. Виступаючи на першій прес-конференції нового 2022 року в Женеві, він заявив, що варіант «омікрон» не можна класифікувати як «легкий», хоча, як свідчить практика – саме так він зазвичай і протікає.

Гебрейєсус підкреслив, що минулого тижня було зафіксовано найбільшу кількість випадків Covid-19 з початку епідемії. І, як додав глава ВООЗ, хоча варіант «омікрон» має м’якший перебіг у порівнянні з «дельтою», особливо у вакцинованих людей, це дуже тривожні новини.

«Як і попередні варіанти, «омікрон» госпіталізує та вбиває людей. “Омікрон” створює ефект цунамі, дуже швидко поширюється і впливає на системи охорони здоров’я по всьому світу”, – додав пан Гебрейєсус.

При цьому Марія Ван Керхове, керівник групи ВООЗ із боротьби з Covid-19, на питання про Омікрона наголосила, що всі існуючі вакцини ефективні проти цього варіанту. Вона підкреслила, що «легкість» «омікрону» багато в чому може бути пояснена тим, що багато хто щеплений. Проте Омікрон не буде останнім варіантом Covid-19, “вірус продовжує еволюціонувати і “омікрон” не буде останнім варіантом”, – також додала вона.

Відзначимо, що легкість протікання Омікрона дозволила туризму і самим туристам поглянути на майбутній туристичний сезон літній сезон 2022: можна припустити, що незважаючи на страшилки ВООЗ, перші ознаки закінчення пандемії набудуть більш вираженого вигляду, і межі поступово почнуть відкриватися.

Для тих, кому важливим є здоровий спосіб життя, рекомендуємо прочитати: «Що буде, якщо ми всі захворіємо на коронавірус? – епідеміолог».

Слідкуйте за нами на: Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Погода