ГоловнаCOVID Travel NewsУкраїнські туристи зможуть у спрощеному режимі в'їхати до ще однієї країни з...

Українські туристи зможуть у спрощеному режимі в’їхати до ще однієї країни з теплим морем

Правила в’їзду українських туристів спростив Бахрейн. Країна зробила трохи простими «антиковідні» заходи, а саме – кількість тестів, які потрібно складати туристу.

Згідно з офіційною інформацією МОЗ Бахрейну, з 9 до всіх пасажирів віком від шести років і старших, які прибувають до Королівства Бахрейн, застосовуються такі «антиковідні заходи»:

  • Повністю вакциновані пасажири та пасажири, які недавно одужали від інфекції COVID-19, повинні пред’явити перед посадкою на рейс до Бахрейну довідку з негативним результатом ПЛР-тесту, проведеного протягом 72 годин до вильоту, а також пройти ПЛР-тест після прибуття до Бахрейну.
  • Невакцинованим туристам, як і раніше, знадобиться 10-денний карантин у готелі, а також аналогічні два ПЛР-тести.

Зазначимо, що раніше для в’їзду в країну були потрібні три тести: не тільки після прибуття, а й на п’ятий і десятий дні перебування. Причому випробування були і залишилися платними. Вартість одного становить 12 бахрейнських динарів (біля 900 гривень).

Для тих, кому важливий здоровий спосіб життя, рекомендуємо прочитати: «Відмова від солодкого призводить до значних покращень в організмі вже через місяць».

Слідкуйте за нами на: Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Погода