ГоловнаLifeStyleПоради, які врятують життя: як поводитися при надзвичайній ситуації в літаку

Поради, які врятують життя: як поводитися при надзвичайній ситуації в літаку

У літаках можуть відбуватися різні надзвичайні ситуації, і деякі з них можуть бути небезпечними для життя. Однак якщо ви знаєте правила безпеки і дотримуєтеся порад експертів і бортпровідників, ви зможете врятуватися без серйозних травм.

Правильно підготуйтеся до польоту

Бортпровідники кажуть, що у літак треба одягатись відповідно. Вам має бути комфортно, ви повинні спокійно пересуватися у цьому одязі. Відповідно, не варто одягати вузькі джинси та туфлі на підборах. Також бортпровідники не рекомендують одягати в літак речі з бахромою та довгим шлейфом, оскільки вони можуть легко спалахнути.

Зберігайте спокій

Паніка не допоможе нікому, а зробить лише гірше. Важливо зберегти ясність розуму в критичній ситуації та дотримуватися основних правил безпеки. Якщо ви будете бігати салоном літака в паніці і кричати, ви заважатимете іншим і собі. Тому навіть у серйозних ситуаціях потрібно зберігати спокій, хоча б зовнішнє, щоб не заважати іншим людям займатися порятунком людей.

Дотримуйтесь вказівок бортпровідників

Намагайтеся уважно слухати все, що говорять бортпровідники, оскільки вони точно знають, як діяти у разі аварійної ситуації. Якщо системи літака не пошкоджені, вказівки дають гучний зв’язок, але вона може не працювати. Не вважайте себе розумнішими за фахівців і дотримуйтесь їх інструкцій.

Не беріть із собою ручну поклажу

Найголовніше в ситуації НП – час. Вам потрібно діяти швидко. Тому не варто гаяти час на ручну поклажу, навіть якщо у вас там лежать цінні речі. Зрозумійте, що будь-яка затримка може коштувати вам дорого, і намагайтеся якнайшвидше дістатися до виходу з літака за можливості. Якщо прохід утруднений, перелазіть через спинки крісел.

Свіжі новини

Погода

Схожі новини