ГоловнаLifeStyleПасажирам розповіли, чому небезпечно літати з нежиттю літаком

Пасажирам розповіли, чому небезпечно літати з нежиттю літаком

Болісний переліт очікує туристів, які вирушать у подорож із нежитем. Подробиці про те, чому ніколи не слід літати, якщо є застуда, розповіли авіатори у соцмережах.

За словами експертів, відчуття «розбитості», закладеності носа, яке супроводжує людей під час ГРВІ, може багаторазово посилитись на висоті кількох тисяч метрів – вся справа у зміні тиску повітря.

Так, один із туристів поділився досвідом вкрай важкого польоту із застудним захворюванням: «Я одного разу летів з Вашингтона в Лос-Анджелес. У мене була дуже легка застуда. Температури та слабкості не було. Єдине, що мене турбувало, – нежить. Однак під час зльоту я зрозумів, що мені чекають години мук: мій ніс був закладений, а вухо боліло так сильно, що я мало не розплакався. Особливо болісним виявилося приземлення. Крім того, знадобилося ще кілька годин на землі, щоб біль затих».

Інша мандрівниця також мала жахливий досвід перельоту з застудою: «Востаннє, коли я літала з нежиттю, я поклялася, що ніколи не зроблю цього знову, бо я приїхала майже глухою, і ця глухота зберігалася близько тижня».

Щоб переліт пройшов спокійніше і без проблем з вухами та носом, стюардеса в соцмережах поділилася порадою про те, як зменшити ймовірність закладеності носа та наступного «прострілу» у вухах: «Я завжди ношу з собою якийсь зволожуючий спрей для носа або засіб від нежитю , а також ліки від простудних захворювань. Якщо я відчую, що мені стає душно під час польоту, я обов’язково використовую їх перед зльотом і приблизно за 30 хвилин до посадки».

Раніше DIP писав «Стюардеса розповіла, коли найкраще пасажирам відвідувати туалет в літаку».

Для тих, кому важливий здоровий спосіб життя, рекомендуємо прочитати: «Ось що ви можете зробити, щоб запобігти утворенню тромбів».

Свіжі новини

Погода

Схожі новини