ГоловнаLifeStyleПасажир, що часто літає, розповів, як він завжди отримує для себе в...

Пасажир, що часто літає, розповів, як він завжди отримує для себе в літаку цілий ряд крісел

Щоб залишити цілу низку крісел у своєму розпорядженні та летіти на самоті, можна скористатися хитрістю, яку розповів професійний турист у сервісі Quora. Спосіб підійде мандрівникам, які готові вирушити у поїздку будь-якої хвилини. Пасажир, який часто літає, розповів, що додаткові місця йому потрібні, коли він має намір спати протягом усієї подорожі.

Основна умова – бронювати місце на рейсі якнайпізніше. «Якщо ви летитье непопулярним рейсом, виберіть своє місце якнайпізніше. Таким чином, ви можете вибрати місце, де залишився вільний ряд. Я досягнув великого успіху в цій справі. Декілька разів у мене був ряд – три місця – абсолютно порожній, що означало, що я міг лежати майже «плашмя» на всіх рейсах», – розповів він.

Також турист рекомендував, після покупки авіаквитка в порожньому ряду, не поспішати потрапити в салон, краще зайти в числі останніх. «Піднімайтесь на борт останнім. Я ніколи не розумів, чому так багато людей поспішають вишикуватися в чергу, щоб зайти в літак», – додав мандрівник.

На відміну від цієї поради, інший пасажир, що часто літає, сказав, що посадка на літак першим – найрозумніший вибір, тому що це економить час у довгостроковій перспективі – подробиці читайте тут.

Також читайте: Безпека польоту: кисневі маски. Як користуватися і як все влаштовано

Слідкуйте за нами на: Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Погода