ГоловнаТуризмНазвано нові популярні напрямки для туристів

Названо нові популярні напрямки для туристів

Поступове ослаблення антиковидних заходів відбувається з початку цього року у всьому світі. Зміни стали особливо помітні навесні, коли деякі країни взагалі повернулися до допандемійних правил в’їзду для відпочиваючих. Dip.org.ua розповість, які нові напрямки набирають популярності у туристів.

Цього року помітний попит на Грецію. Зараз активно обирають Кріт (найбільший грецький острів). Раніше в країні також зняли обмеження для туристів на весь сезон, як мінімум до першого вересня.

Також учасники ринку зацікавлені у просуванні турів до Хорватії, Словенії, Албанії, а також запуску турпакетів на Північний Кіпр.

До постійних фаворитів туристів потрапляє Грузія.

Цього року туристи активніше планують поїздки до Чорногорії. При в’їзді скасували вимогу ПЛР-тестів та паспортів вакцинації.

У зв’язку зі скасуванням ковидних обмежень великим попитом почали користуватися Мальдіви. На островах перестали вимагати ПЛР-тести ще із середини березня.

Із країн, де навесні спростили правила в’їзду, туристів приваблює Угорщина.

Зростає попит на тури до Таїланду. У країні намагаються привести туризм до допандемійного рівня. З 1 травня переглянули діючі програми в’їзду для туристів, прийнявши нові правила, що відрізняються для щеплених та нещеплених відпочиваючих.

Як зазначає більшість туроператорів, непохитними лідерами серед країн, куди літають туристи, залишаються Туреччина, ОАЕ та Єгипет. Проте з’явилися нові фаворити серед курортів у країнах.

Наприклад, серед турецьких міст зараз користуються популярністю міста не лише Анталійського, а й Егейського узбережжя: Бодрум, Мармаріс, Даламан. У Єгипті також стали часто вирушати у Шарм-эль-Шейх, а й у Хургаду.

Свіжі новини

Погода

Схожі новини