ГоловнаТуризмНазвані найпопулярніші туристичні напрямки у світі

Названі найпопулярніші туристичні напрямки у світі

Найпопулярнішим туристичним напрямком у світі, за версією Tripadvisor, став острів Балі, Індонезія, передає DIP.

На другому місці розташувалася столиця Великобританії – Лондон. Далі – популярний серед українців Дубай. Закривають п’ятірку найкращих у списку Рим та Париж. З найбільш популярних серед українців напрямків – Стамбул опинився на 10-му місці та таїландський Пхукет – на 14-му. Закрило список місто Куско на південному сході Перу.

Tripadvisor склав списки кращих туристичних напрямків за 10 номінаціями: “Популярні туристські напрямки”, “Туристичні напрямки, що розвиваються”, “Модні туристські напрямки”, “Національні парки”, “Пляжі”, “Пам’ятки”, “Розваги”, “Авіакомпанії”, ” Готелі, Ресторани. У кожній номінації представлено 25 найкращих напрямків та місць.

Модними туристичними напрямками стали місто Кабо-Сан-Лукас у Мексиці, французький острів Корсика, столиця Катару – Доха, Санья у Китаї. Закриває п’ятірку Гатлінбург – гірське курортне місто у штаті Теннессі, США. У цьому ж списку є турецьке місто Кас – на дев’ятому місці, єгипетський Каїр – на 12-му місці, Коломбо в Шрі-Ланці, Геремі в Туреччині – на 14-му, Абу-Дабі – на 21-му та Хургада на 24-му.

У свою чергу кращими напрямками, що розвиваються, стали прибережні курорти і острови: Мартініка в Карибському морі, містечко Панама-Сіті-Біч у Флориді, Бузіос у Бразилії, селище Холбокс у Мексиці та прибережне містечко у Великобританії Сент-Айвс.

Список “Traveller’s Choice: найкраще з кращого” складено експертами – реальними мандрівниками, які побували у цих місцях. Такою нагородою відзначаються об’єкти, які регулярно отримують відмінні відгуки туристів та мають загальну оцінку на сайті Tripadvisor не нижче чотирьох балів із п’яти.

Слідкуйте за нами на: Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Погода