ГоловнаТуризмGoogle йде з туризму: йому набридли скарги та штрафи

Google йде з туризму: йому набридли скарги та штрафи

Google йде з туризму – один з найдорожчих брендів світу і найпопулярніших пошукових систем заявив про те, що закриває розділ бронювання авіаквитків. А розділ бронювання готелів їм закрито ще раніше. Причина, як не дивно, скарги та штрафи за недобросовісну конкуренцію, а зовсім не проблеми через ковід.

Зокрема, останньою заявою стало те, що в жовтні цього року туристичний розділ Google буде закрито в Німеччині. Далі його поступово згорнуть по всьому світу — повне закриття намічено на березень 2023 року. При цьому повідомляється, що розділ бронювання готелів був закритий ще в травні цього року.

Причина — скарги від готелів і штрафи від регуляторів галузі, які йдуть за ними. У ЄС на Google неодноразово подавали до суду, заявляючи, що практика пошукача щодо бронювання готелів «створює несумлінну конкуренцію». У результаті Google неодноразово штрафували на великі суми, чого “найдорожчому бренду” не потрібно: мабуть виявилося, що воно того не варте.

До речі, на другому місці в рейтингу найдорожчих брендів Google протримався сім років — з 2013 по 2019. На даний момент він опустився на четверте місце, пропустивши вперед Microsoft і Amazon. Що стосується першого місця, то його, за версією агентства Interbrand, незмінно займає «Макдональдс».

Свіжі новини

Погода

Схожі новини