ГоловнаLifeStyleЕксперти пояснили, чому небезпечно пити алкоголь під час відпочинку на пляжі

Експерти пояснили, чому небезпечно пити алкоголь під час відпочинку на пляжі

Немає нічого більш розслаблюючого, ніж ваш улюблений напій на пляжі. Якщо ви ще не вирушили в довгоочікувані літні канікули, то випили келих улюбленого алкогольного напою або коктейль, яким любите освіжитися на пляжі, поки у відпустці прокрадюєтеся у свої мрії.

Однак вживання алкоголю на пляжі може бути набагато небезпечнішим, ніж ви думаєте. Є кілька причин.

Якщо ви плануєте увійти у воду, ви не повинні були вживати алкоголь. Алкоголь викликає плутанину в мозку, через що ви не можете точно і безпомилково визначити стан свого тіла у воді. Так можна втратити орієнтацію, де берег, де вгору і вниз. Це наражає вас на серйозний ризик потонути. Навіть якщо вас вдарить невелика хвиля, це може бути потенційно небезпечним для життя, якщо ви перебуваєте в стані алкогольного сп’яніння.

Якщо ви плануєте заходити у воду на човні чи іншому водному транспортному засобі, знову ж таки, алкоголь – не найкращий варіант. Управління будь-яким транспортним засобом після вживання алкогольних напоїв є небезпечним для життя. Це небезпечно, навіть якщо ви перебуваєте недалеко від узбережжя. Можуть виникнути всілякі непередбачувані ситуації. Займатися ними у стані алкогольного сп’яніння складніше та ризикованіше.

На додаток до цих ризиків необхідно також враховувати той факт, що алкоголь діє як сечогінний засіб. Він зневоднює організм, що є поганим фактором у літню спеку. Алкоголь на пляжі, сонце, вітер, солона вода – умови для небезпечного зневоднення організму, що може призвести до тяжких наслідків, особливо при вживанні алкоголю у великих кількостях. Якщо ви вживаєте алкоголь на пляжі, дуже важливо пити більше рідини та води.

Алкоголь також збільшує ризик раку шкіри, який вже існує, поки ви перебуваєте на пляжі і тривалий час перебуваєте на сонці. Це пов’язано з тим, що алкоголь сприяє шкірі до більш легкого опіку, що згодом призводить до підвищеного ризику раку шкіри. Алкоголь є одним із факторів, який слід враховувати на пляжі. Не забувайте частіше наносити сонцезахисний крем, якщо вживаєте алкоголь.

Свіжі новини

Погода

Схожі новини