ГоловнаLifeStyle12 секретів, про які співробітники аеропорту не хочуть, щоб ви знали

12 секретів, про які співробітники аеропорту не хочуть, щоб ви знали

Багато людей люблять подорожувати, а літак – перевірений зручний транспорт. Однак не можна заперечувати одне: в аеропортах з їхніми довгими чергами та великим скупченням людей може бути дуже багато стресу.

Зазвичай ми мчимося через них так швидко, щоби встигнути на свій рейс, що навіть не можемо знайти дорогу. Він може стати настільки завантаженим, що ми часто не помічаємо деякі речі в аеропорту, але вони є і ми можемо без проблем ними скористатися.

Від сміховинно високих обмінних курсів до безкоштовної води, що не рекламується, секретів аеропортів, які вони спритно приховують, дійсно багато.

Ось чому StarsInsider вибрав кілька з них, які допоможуть вам при кожному відвідуванні аеропорту.

Ви можете мати доступ до приватного залу очікування в аеропорту

Зали очікування в аеропортах трохи приховані, і за допомогою вашої кредитної картки ви можете отримати доступ до них. Просто зайдіть і запитайте, і ви опинитеся в тихому місці, повному безкоштовної їжі та напоїв.

Товари безмитної торгівлі не завжди дешевші

Магазини безмитної торгівлі дуже привабливі, але перш ніж робити покупки в очікуванні рейсу, майте на увазі, що вони дуже дорогі. Ціни в магазинах безмитної торгівлі часто все ще дорожчі, ніж ті, які ви платите вдома.

Здати багаж на виході можна безкоштовно

Коли рейси заповнені, від виходу на посадку зазвичай лунає повідомлення із запрошенням здати ручну поклажу. Скористайтеся цим як можливістю додати додатковий реєстрований багаж у кінцевий пункт призначення.

За затримку рейсу потрібно платити

Про це рідко оголошують, але якщо авіакомпанія ЄС прибуває до пункту призначення із запізненням на три години і більше, вона винна вам грошей. Однак це не пов’язано з «надзвичайними обставинами», такими як війна, проблеми з безпекою, стихійні лиха, екстремальні погодні умови та страйки екіпажів.

Зворотній зв’язок для туалетів надходить у режимі реального часу

Завдяки миттєвому відгуку інтелектуальних пристроїв зворотного зв’язку, які є в багатьох аеропортах, туалети в аеропортах забираються набагато частіше.

Вас заманюють у магазини через ваші місця

Причина, через яку найзручніші місця знаходяться поряд з магазинами в аеропорту, полягає в тому, що вони спонукають вас витрачати гроші. Це хитрий трюк, в якому аеропорт вимагає, щоб ви вийняли свій гаманець після проходження перевірки безпеки.

Багажники грубо поводяться з вашими речами

Якщо ви коли-небудь запитували, чому ваш багаж виглядає брудним, цілком імовірно, що вантажники не були дуже обережні з ним. Люди були свідками того, як співробітники кидали та навіть штовхали багаж.

Вони продадуть ваші речі

Якщо ви щось забули або втратили в аеропорту, ви маєте 90 днів, щоб забрати це. Більшість аеропортів потім жертвують небажані предмети благодійним організаціям або навіть продають їх.

Вам не потрібно приходити за дві години до вильоту

Іноді проходження огляду може тривати кілька годин, але в більшості випадків вам не потрібно стільки часу в аеропорту. Адже чим довше ви там знаходитесь, тим більше ви витратите на їжу та покупки. Натомість зареєструйтесь заздалегідь і, якщо можливо, візьміть із собою лише ручну поклажу.

Харчування під час польоту може бути дешевшим, ніж в аеропорту

Якщо ви є постійним пасажиром і маєте кредитну картку авіакомпанії, ви можете отримати знижку до 25% вартості їжі та напоїв під час польоту. Це приблизно половина вартості продуктів, куплених в аеропорту.

Wi-Fi часто безкоштовний в аеропортах

Деякі аеропорти все ще мають зухвалість стягувати плату за повільний Wi-Fi, але в даний час більшість з них пропонують додатковий Wi-Fi. Зареєструйтесь безкоштовно та скористайтесь можливістю завантажити кілька фільмів для польоту.

Є хитрість, щоб отримати свій багаж першим

Якщо ви зареєструєте свій багаж пізно, він, швидше за все, виявиться одним із перших на каруселі у пункті призначення. Ви будете першим, хто вийде із аеропорту!

Свіжі новини

Погода

Схожі новини