ГоловнаТуреччинаВ Києві успішно відбулась виставка TRAVEL TURKISH BAZAAR

В Києві успішно відбулась виставка TRAVEL TURKISH BAZAAR

26 березня 2019 року у конгресно-виставковому центрі «Парковий» відбулась унікальна в своєму роді виставка TRAVEL TURKISH BAZAAR. Головними організаторами є компанія «ALF Туристичний оператор» та турецький партнер «Need Tour».

О 10:30 відбулось офіційне відкриття. Усіх готельєрів, експертів туристичного бізнесу та просто відвідувачів зі сцени привітав Надзвичайний та Повноважний Посол Туречини в Україні Ягмур Ахмет Гульдере.

В Києві успішно відбулась виставка TRAVEL TURKISH BAZAAR

«Усім доброго дня. Ласкаво просимо на наш захід «TRAVEL TURKISH BAZAAR 2019». Радий Вас всіх бачити. Перш за все хочу подякувати організаторам заходу, всім співробітника та партнерам, які сьогодні до нас приїхали та приймають участь. Хочу зазначити що взаємини між Туреччиною та Україною розвиваються, ми це бачимо на загальнополітичному рівні, і також великим взірцем є дружба між нашими країнами та народами. Це те, що ми можемо бачити на цьому заході. В 2018 році наша країна прийняла 1 400 000 українських туристів і ми сподіваємось, що гостинність Туреччини Вас також вражає і маємо надію що туристичний потік до нашої країни буде постійно зростати. Ми дуже раді, що турецькі фірми в Україні знаходять гарне партнерство та розвиваються на українському ринку. І ми щасливі бути на даному заході, а також дякуємо за ваше зусилля та працю для нас це дуже важливо та приємно».

Унікальність виставки полягала в незвичному форматі проведення. В приміщенні з обох боків сцени були розташовані стенди, де представники 20 готелів Туреччини мали змогу надати повну інформацію кожному гостю щодо обраного місця відпочинку.

В Києві успішно відбулась виставка TRAVEL TURKISH BAZAAR

Свої очікування та побажання висловила один із організаторів «TRAVEL TURKISH BAZAAR 2019».

«Я дуже рада привітати усіх вас на TRAVEL TURKISH BAZAAR! Сподіваюсь що ця виставка стане щорічною, колегам хочу побажати гарного туристичного дня. Буду рада поспілкуватись та обговорити плани на сезон. Дякую усім за присутність, окремо кожному партнеру за підтримку в організації».

Своєю гостинністю також поділився ще один організатор «TRAVEL TURKISH BAZAAR 2019», президент компанії «Need Tour» Ісмаїл Мамет

В Києві успішно відбулась виставка TRAVEL TURKISH BAZAAR

«Друзі, ласкаво просимо до розкішного заходу.  Ми будемо дуже щасливі зустріти наших гостей, їхніх друзів та родичів на Анталійському узбережжі Туреччини. На жаль, привезти погоду з собою ми не змогли, але відвезти вас ми зможемо завжди. Отже, будемо раді вам. До зустрічі!»

Оскільки більшість туристичних виставок є одноманітними, цікавим рішенням було розробити відеопрезентацію для кожного готелю, що дало змогу розповісти основну інформацію за один раз достатньо великій аудиторії. Протягом дня TRAVEL TURKISH BAZAAR 2019 відвідало понад 3 тисяч осіб.

Свіжі новини

Погода

Схожі новини