ГоловнаГотеліУкраїнських туристів у Туреччині сильно потіснять, номерів усім не вистачить, а ціни...

Українських туристів у Туреччині сильно потіснять, номерів усім не вистачить, а ціни зростуть

Українські туристи «змагатимуться» з німецькими, британськими та російськими відпочиваючими за місце під сонцем на турецьких пляжах та за номери у хороших турецьких готелях: такий прогноз не складно зробити за підсумками звіту швейцарського HolidayCheck, одного з найбільших порталів бронювання турів у Європі.

Вже зараз 18% всіх бронювань у Німеччині на квітень-травень 2022 року заплановані на середземноморське узбережжя Туреччини, причому здебільшого в ту саму Анталію, яку цінує і український турист.

Також читайте: Гастрономічний туризм: шість страв, які варто скуштувати в Туреччині

Також турецькі експерти в особі Турецької ради з туризму у Великій Британії впевнені, що 2022 рік стане для Туреччини роком сильного відновлення на ринку Великобританії. У результаті, на тлі очікуваного «постковидного» сплеску попиту, на який розраховують оптимісти, та фінансової кризи в Туреччині, українські туристи ризикують отримати на турецьких курортах одночасно і овербукінг, і оверпрайс.

Статистика, представлена ​​швейцарцями, така: у «ковідних» 2020 та 2021 році кількість німців на турецьких курортах суттєво знижувалась. Так, у 2020 році їх кількість склала всього 1.1 млн, а в 2021 – 3 млн. При цьому в «доковідні» часи німецький ринок постачав Туреччині до 5 млн туристів на рік. Стільки ж їх очікують і 2022 року. Можливо, їх кількість зросте ще більше через відкладений попит – якщо Німеччина перестане дотримуватися жорсткої «антиковідної» та антитуристичної політики.

Ще більшого сплеску очікується з боку Великобританії, де політики також посилали туристів відпочивати на рідних берегах Корнуолла. У сезоні 2021 року Туреччину «туманний Альбіон» протримав у «червоному списку» до 23 вересня. І більше 330 тис. британських туристів встигли потрапити до Туреччини за 11 місяців 2021 року. «Відгуки, які ми отримуємо від наших партнерів щодо туроператорів у Великій Британії, вказують на високий рівень попереднього бронювання на літо 2022 року, чому сприяє збільшення кількості рейсів між Великобританією та Туреччиною цього року», – заявляє турецька рада з туризму.

Англійці, щоправда, «націлені» більше на Бодрум та Даламан – туди попрямують рейси як мінімум із 12 аеропортів країни. А ось у топі переваг німців – Анталія та Сіде, дуже популярні й у українців.

Нагадаємо, що днями глава турецького МЗС Мевлют Чавушоглу озвучив, що місця в готелях на травень – червень вже фактично зайняті. Тому «битви» за «місце під сонцем» мають бути серйозні. Подробиці читайте у матеріалі «Глава МЗС Туреччини: курорти та готелі на травень-червень вже зайняті».

Для тих, кому важливий здоровий спосіб життя, рекомендуємо прочитати: «Вживання заленого чаю, захищає серце та продовжує життя».

Слідкуйте за нами на: Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Погода