ГоловнаCOVID Travel NewsУ Туреччині готуються запровадити антиковідні обмеження

У Туреччині готуються запровадити антиковідні обмеження

У Туреччині готуються запровадити антикоіидні обмеження: у країні можуть повернути масковий режим у закритих громадських просторах та інші антиковідні заходи. Причина — різке зростання захворюваності у країні. Чи торкнеться міра туристів — поки що неясно. Обробка громадської думки перед введенням таких заходів уже розпочалася. Очевидно, що туристам це дуже не сподобається.

«Масковий режим знову має бути введений у закритих приміщеннях та у громадському транспорті», – заявив у турецьких ЗМІ Кават Ішик Явуз, фахівець із громадської охорони здоров’я. За його словами, добровільний режим носіння масок «не може запобігти пандемії. “Коли людина перед вами не носить маску для обличчя, захист вашої маски також знижується, але я все одно рекомендую всім носити маски в закритих і переповнених приміщеннях”, – повторив експерт ковідне правило. Він також заявив, що нові підваріанти BA.4 і BA.5, які набагато заразніші через відсутність заходів громадської охорони здоров’я, продовжують поширюватися.

У результаті ковід загрожує особам із зони ризику — так, у разі захворюваності на осіб старше 65 років у Європі збільшилися на 32%. «Не час пом’якшувати позицію, настав час вжити заходів», – додав медик. Тобто всі заяви, пам’ятні на початку ковіда, в Туреччині звучать знову, а це означає, що антиковідні заходи можуть повернутися будь-якої миті.

При цьому з 25 липня до 5 серпня в Туреччині зафіксували 406 тис. випадків ковіда. За останні два тижні кількість хворих зросла в 16 разів.

Свіжі новини

Погода

Схожі новини