ГоловнаГотеліУ Туреччині 300 туристів виставили з готелю: українці та росіяни шоковані, готель...

У Туреччині 300 туристів виставили з готелю: українці та росіяни шоковані, готель опечатаний

Близько 300 туристів, які прибули на заселення до популярних готелів Middle Town і Palmet Bodrum у Бодрумі за попереднім бронюванням, опинилися на вулиці, оскільки будівлі опечатали поліцейські. Замість відпочинку мандрівники, серед яких були росіяни та українці, зазнали шоку.

За інформацією Turizmgazetesi, туристи не збиралися залишати оточене місце і чекали на новини більше п’яти годин під дверима готелями з валізами в руках, деякі намагалися прорватися всередину. У цей час присутні менеджери готелю намагалися заспокоїти розгніваних гостей.

Так, видання процитувало туристку, яка сплатила триденне перебування у готелі, але так у номер і не потрапила: «Ми приїхали до готелю вранці, але нас не взяли до номерів, ми чекаємо тут уже кілька годин, неясно, що буде. Агентства заявили, що розвезуть нас іншими готелями, т.к. ми не знаємо, куди їхати. Ми просили повернути наші гроші, вони не погодилися, швидше за все, ми судитимемося».

Уточнюється, що готель, який продав постраждалим українцям та росіянам номери, за кілька тижнів до цього мав припис від префекта та муніципалітету Бодрума про зупинення діяльності, оскільки об’єкт не мав відповідних документів на надання послуг.

Керівники готелю заявили, що не робитимуть офіційної заяви для преси, зазначивши таке: «Ми вже перебуваємо у скрутному становищі, зараз намагаємось вирішити проблему туристів». Внаслідок тривалої оббивки порога туристи свого не домоглися, їх евакуювали до інших готелів.

Свіжі новини

Погода

Схожі новини