ГоловнаТуреччинаТурецький Бодрум цього року очікує втричі більше українських туристів

Турецький Бодрум цього року очікує втричі більше українських туристів

Турецька «гаряча точка» Бодрум буде приймати іноземних туристів, оскільки мер міста очікує в три рази більше туристів, ніж у 2020 році, незважаючи на пандемію коронавируса.

Оскільки підготовка до туристичного сезону набирає обертів, туристичний напрямок на південно-заході Туреччини сподівається прийняти в цьому році в три рази більше туристів.

Мер міста сказав, що Бодрум швидко стає головним напрямком у Туреччині для туристів

«У цьому році ми отримуємо позитивний відгук від російських і українських туристів», – сказав мер Ахмет Арас журналістам в Бодрумі, підкресливши, що цього літа він очікував як мінімум в два-три рази більше іноземних туристів.

Бодрум, де Егейське море стикається з Середземним морем, також є туристичним центром для британців, німців, бельгійців та поляків та голландців.

Маючи мальовниче природне середовище, розкинуте синє море всіх відтінків, сучасні та добре обладнані пристані для яхт, 3500-річні історичні місця та прекрасні піщані пляжі для відпочинку під сонцем.

«Бодрум – це місце, яке змушує вас закохатися, і ви хочете знову і знову відвідувати це джерело щастя і спокою», – сказав Арас, чекаючи, що туристи з усіх країн продовжать вибирати приморське місто як місце відпочинку цього літа.

Турецький Бодрум

Розкішний туризм в Бодрумі

Оскільки Туреччина ніколи повністю не закривала свій кордон з початку пандемії коронавируса, місто розраховує відкрити літній сезон в червні на повну потужність.

Незважаючи на падіння доходів від внутрішнього розкішного туризму в усьому світі в минулому році через пандемію, Арас сказав, що в Бодрумі спостерігається тенденція до зростання числа людей з високим рівнем доходу.

За його словами, місто є одним з кращих туристичних напрямків Туреччини і готове запропонувати розкішні туристичні послуги.

«У Бодрумі повно бутік-готелів. Ви не можете знайти багатоповерхових готелів на 1000 місць. Всі наші готелі є готелями бутік-типу. Тут ви можете отримати відмінне, унікальне та ексклюзивне обслуговування», – сказав мер.

Він зазначив, що в Бодрумі є всі елементи розкішного туризму – безпечні і індивідуальні готелі, гнучкі варіанти подорожей, індивідуальні та приватні тури, а також унікальні враження.

«Це не місто, в якому потрібно поспішати, бігати туди-сюди. Це також не місто, де ви просто закриваєте себе у великому готельному комплексі. Тут ви можете жити розкішним повсякденним життям. гуляйте по вулицях, спілкуйтеся з місцевими жителями, гуляйте на пляжних дорогах, орендуйте яхти, влаштовуйте короткі або довгі морські прогулянки».

Бодрум також є популярним місцем для місцевих туристів, підкреслив Арас. «У 2020 році ми прийняли більше місцевих туристів, ніж в попередні роки. Якщо ви відвідаєте Бодрум, ви обов’язково закохаєтесь в це місто».

Свіжі новини

Погода

Також читайте