Туреччина оголошує 82-годинну комендантську годину

В якості заходів щодо стримування поширення COVID-19 Туреччина оголосила загальнонаціональний комендантську годину з вечора четверга до ранку понеділка.

Згідно циркуляру Міністерства внутрішніх справ, чотириденна комендантська година з 19:00 22 квітня до 5:00 26 квітня буде стосуватися свята національного суверенітету і Дня захисту дітей, а також вихідних.

Щоб запобігти поширенню коронавируса, в зв’язку з національним святом не буде проводитися ніяких масових зібрань, за винятком офіційної церемонії покладання вінків.

У зв’язку із зростанням числа випадків захворювання і смертей, починаючи з минулого тижня, в країні діють особливі заходи протягом перших двох тижнів священного для мусульман місяця Рамадан.

Комендантська година по буднях тепер триває з 19:00. (Перенесено з 21:00) на 5:00, протягом яких також заборонені міжміські поїздки, за винятком екстрених випадків. Комендантська година у вихідні також зберігається в містах з високим рівнем ризику.

  Turkish Airlines лідирує за кількістю авіарейсів в Європі

Кафе і ресторани надають тільки послуги доставки і їжі на винос, в той час як весільні зали, спортивні та ігрові зали будуть закриті до кінця Рамадану.

Слідкуйте за нами на Google News

Також читайте

Актуально

Туреччина сподівається, що повна ізоляція піде на користь туризму

Сектор туризму в Туреччині сподівається, що поточні заходи по боротьбі з пандемією коронавируса зменшать кількість інфекцій і відкриють шлях для відвідування туристами. «Ми сподіваємося увійти...

Сьогодні Туреччина вводить повну ізоляцію

Туреччина має намір ввести повну ізоляцію до 17 травня, щоб обмежити поширення коронавируса, який змусив уряд ввести більш суворі заходи після сплеску випадків COVID-19. Блокування,...

Розкопки на заході Туреччини розкривають секрети античної Трої

В ході розкопок, що проводяться на заході Туреччини - в античних містах Троя в провінції Чанаккале і Айзаноі в провінції Кютахья, було отримано багато...

Turkish Airlines лідирує за кількістю авіарейсів в Європі

Флагман цивільної авіації Туреччини компанія Turkish Airlines зберігає лідируючі позиції в Європі по добовій статистиці авіарейсів. За даними Європейської організації з безпеки аеронавігації («Євроконтроль») на...
Погода

Останні новини