ГоловнаГотеліТакого ще не було: туризм Туреччини констатував, що у низці готелів місць...

Такого ще не було: туризм Туреччини констатував, що у низці готелів місць на літо 2022 року вже немає

В Анталії підраховують вже зроблені броні на літо, і дуже сподіваються на сезон 2022 року. Таку заяву озвучив турецьким ЗМІ курорту Кемер у провінції Анталія Неджаті Топалоглу. Він зазначив, що у Кемера, незважаючи на всі труднощі 2021 року, був хороший сезон, і аналогічного успіху він очікує у 2022 році.

«Замовлення надходять як з Європи, так і з Росії і України», – наголосив мер курорту, при цьому він додав, що згідно з інформацією від професіоналів у галузі туризму, раннє бронювання нині перебуває у дуже хорошому стані.

«Новини дуже добрі. Ранні бронювання, зроблені досі набагато вище, ніж у попередні роки. Ми отримуємо у великій кількості замовлення як із європейського та українського, так і з російського ринку. Якщо не буде негативу, пов’язаного з пандемією, ми очікуємо на кращий туристичний сезон порівняно з минулим роком», – сказав пан Топалоглу.

Окремо він відзначив навряд чи приємну для туристів новину. «Деякі готелі заявляють, що закрили бронювання на цей рік і очікують на дуже хороший сезон», – окремо підкреслив мер Кемера.

Також читайте: Туреччину розкуплять повністю, вільних місць не буде: озвучено найдефіцитніші для туристів місяці 2022 року

Нагадаємо, що якщо «омікрон» не внесе своїх коректив, у літньому сезоні туристам з Німеччини, Великобританії, України та Росії обіцяють спекотну «битву» за місце під сонцем. Причому в Анталії ризикують “зійтися” російські та німецькі туристи: “кращий сезон” пообіцяв у 2022 році готелям Анталії віце-президент турецької асоціації готельєрів AKTOB Каан Кавалоглу.

За його прогнозами, курорт має шанс серйозно побити цифри 2021 – рекордні для пандемійного часу 9.1 млн. За його словами, Туреччина розраховує, зокрема, на повномасштабне повернення німецьких туристів. Так що українським туристам доведеться заради німців потіснитися, а в готелях місць явно вистачить не всім. Особливо в самий пік туристичного сезону. Подробиці читайте за посиланням.

Для тих, кому важливим є здоровий спосіб життя, рекомендуємо прочитати: ««Правило екватора»: які продукти не можна їсти після 15:00».

Слідкуйте за нами на: Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Погода