ГоловнаТуреччинаПо Анталії вдарила висока вологість та землетрус

По Анталії вдарила висока вологість та землетрус

Турецьку курортну провінцію знову «трусонув» – землетрус магнітудою 4.2 бали зафіксували в Анталії. Саме «стихійне лихо» сталося під час обіду. На щастя, руйнівної потужності воно не досягло, туристи лише трохи злякалися, тому скаржаться зовсім не на коливання земної поверхні, а на повсякденні проблеми, зокрема на високу вологість, що накрила курорт.

За заявою AFAD (Турецького МНС), землетрус магнітудою 4.2 стався у Середземному морі біля узбережжя району Кумлука в Анталії в середу о 13:05. Курортний район Кумлук розташований на узбережжі за 90 км на захід від Анталії на півострові Теке, серед найближчих сусідів – добре знайомий українським туристам Кемер. Як заявляють у місцевих ЗМІ, руйнівних наслідків не було, інтенсивність землетрусу не така велика, туристи відбулися лише легким переляком.

Натомість вони продовжують скаржитися на інше «стихійне лихо» – море в Анталії прогрілося до надмірних 29 градусів, а через інтенсивне випаровування води вологість на курорті зросла до 80%. Як запевняють місцеві ЗМІ, хмари випарів навіть закривають краєвид на навколишні міста гори, а також розчаровують туристів, які дісталися оглядових майданчиків. Водіям радять бути обережними. А відпочиваючі, як додають місцеві ЗМІ, намагаються охолонути, купаючись у морі.

Свіжі новини

Погода

Схожі новини