ГоловнаТуреччинаНовий рік в Анталії українські туристи зустріли разом із повінню

Новий рік в Анталії українські туристи зустріли разом із повінню

Туристам в Анталії довелося відзначати новорічну ніч «святковими заходами у закритих приміщеннях готелів» – на курортну провінцію Туреччини обрушився небувалої сили ураган зі зливами, про який двома днями раніше попереджали метеорологи. Крім Анталії сильні зливи пройшлися і Стамбулом.

У повідомленні турецьких метеорологів йдеться, що злива та шторм обрушилися на Анталію напередодні Нового року, потоки бруду та води змивали все на своєму шляху, море стало бурим від селевих потоків.

Туристам було наказано не виходити з готелів, особливо після 20 години, коли ураган посилився і швидкість вітру досягала 125 кілометрів на годину, ламало дерева, забирало дахи та рекламні щити. Стихія вирувала 41 годину, місцеві зазначають, що такого на Новий рік ще не було. Багато готелів та дороги виявилися затоплені. На ранок 1 січня стихія почала слабшати.

Українським туристам, які вибрали на Новий рік Туреччину, зараз доведеться відсиджуватися в готелях, оскільки більшість доріг затоплено і поки вода не зійде їм радять відмовитися від прогулянок та екскурсій.

Для тих, кому важливим є здоровий спосіб життя, рекомендуємо прочитати: «Лікар розповів як одна груша на день творить чудеса з нашим організмом».

Слідкуйте за нами на: Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Погода