ГоловнаСШАВолодимир Зеленський попросив у США більш важке озброєння

Володимир Зеленський попросив у США більш важке озброєння

Президент України Володимир Зеленський закликав до постачання важчої західної зброї, готуючись до зустрічі з високопоставленими офіційними особами США в Києві. Російські сили концентрують свої атаки на східній частині країни, зокрема намагаючись припинити опір останніх українських сил у портовому місті Маріуполі, повідомляє AP.

Зеленський повідомив про очікуваний візит держсекретаря США Ентоні Блінкона та міністра оборони Ллойда Остіна на вчорашній прес-конференції. Коментарів від Білого дому наразі немає.

Президент України підкреслив, що чекає на результати від візиту американських представників як у плані озброєнь, так і в плані гарантій безпеки. “Ви не можете прийти до нас сьогодні з порожніми руками, і ми чекаємо не просто подарунків або солодощів, ми чекаємо на конкретні речі та конкретну зброю”, – сказав Зеленський.

Радник Зеленського Олексій Арестович заявив, що російські війська намагалися штурмувати завод “Азовсталь” у Маріуполі за допомогою авіаударів та артилерійського вогню, повідомляє Reuters. “Російські війська намагаються прикінчити захисників “Азовсталі” і понад 1000 мирних жителів, що ховаються на заводі”, – додав Арестович.

Завод є останнім бастіоном українських сил у портовому місті, яке контролюється російськими військами.

Свіжі новини

Погода

Також читайте