Туризм Нью Йорка може повністю відновитися лише до 2024 року

За час пандемії Нью-Йорк втратив 44 мільйони туристів та 60 мільярдів доларів порівняно з показниками 2019 року. Крім того, економічна криза, спричинена пандемією коронавірусу, обійшлася туристичній індустрії Нью-Йорка в 89 000 робочих місць (31,4%) із 283 200, які безпосередньо працюють у місті.

Криза в галузі охорони здоров’я зуміла покласти край десяти рокам зростання галузі, і влада не вважає, що відновлення можливе принаймні до 2024 або 2025 років.

Кількість відвідувачів впала на 67%, збільшившись з 66,6 млн. у 2019 р. до 22,3 млн. у 2020 р., А дохід від цієї галузі впав приблизно на 75% – з 80,3 млрд. дол. США у 2019 р. до 20,2 млрд. торік, як повідомляє Управління державного контролера.

Працівники готельного господарства були серед тих, хто найбільше постраждав від триваючої пандемії, 46% з них були звільнені в 2020 році. Ця галузь прямо та опосередковано підтримує понад 376 800 осіб, що становить майже 10% всієї зайнятості в приватному секторі в місті. Управління державного контролера вважає, що падіння витрат обійшлося місту в близько 1,2 мільярда доларів втрачених податкових надходжень.

  США знімають обмеження на поїздки для іноземних студентів

Після вивчення негативних наслідків закриття та обмежень, укладених для уповільнення розповсюдження вірусу, OSC висунув свої прогнози, оголосивши, що повний відскок для міста може бути неможливим до 2024 або 2025 року. Однак у звіті попереджається, що “Навряд чи зайнятість повністю відновиться до витрат відвідувачів”.

Звіт з’являється через тиждень після того, як мер оголосив найбільшу туристичну кампанію в Нью-Йорку, коли-небудь сприяла відновленню міста, виділивши 30 мільйонів доларів на масштабну рекламну кампанію.

Зусилля у розмірі 30 мільйонів доларів, як очікується, “охопить весь світ і дасть людям зрозуміти, як важливо повернутися сюди. Це можливість бути частиною відродження … чогось справді особливого в місці, яке протягом тривалого часу було епіцентром пандемії в цій країні”, – сказав мер Білл де Блазіо під час віртуальної прес-конференції. Перший етап кампанії буде зосереджений на внутрішньому туризмі, оскільки на нього в нормальних умовах припадає більше половини доходу.

  Речник Держдепартаменту США зробив заяву щодо України
Слідкуйте за нами на Google News

Також читайте

Актуально

На пляжі Флориди на людину напала акула, це третій випадок за місяць

Чоловік перебуває в стабільному стані після того, як акула вкусила його за ногу під час купання біля курорту Діснея Веро Біч у Флориді. Напад стався...

Речник Держдепартаменту США зробив заяву щодо України

Речник Держдепартаменту США Нед Прайс: "Ми будемо продовжувати нашу підтримку України у зміцненні її інституцій, включно із просуванням демократичних інститутів та реформи корпоративного управління,...

Мер: Нью-Йорк до 1 липня повністю відкриється

Після більш ніж року на різних етапах блокування через пандемію COVID-19 Нью-Йорк розраховує "повністю відкритися" до 1 липня, заявив мер Білл де Блазіо в...

Фестиваль Burning Man у США скасовується другий рік поспіль

Пандемія коронавируса "гасить" Burning Man другий рік поспіль. Організатори фестивалю оголосили у вівторок, що популярний фестиваль не відбудеться в 2021 році після кількох місяців кулуарних...
Погода

Останні новини